Okna Rzeszów Solo

Przemysłowa 14B,
35-105 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Grupa Solo zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej klasy okien oraz drzwi. Firma w swojej ofercie posiada między innymi profile okienne Del Sol, Bluevolution, Streamline. Solo to również nowoczesne systemy drzwi przesuwnych takich jak HTS i Patio. Grupa Solo działa w branży już od 1998 roku. Oferuje swoim klientom wysokiej jakości produkty oraz obsługę na najwyższym poziomie. Solo to sprzedaż w kilku punktach na terenie kraju, między innymi w Krakowie. Obsługa klientów prowadzona jest tutaj na najwyższym poziomie.

 

Grupa Solo to wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej znany między innymi w Rzeszowie. W ofercie firmy znajdują się między innymi takie profile okienne jak Del Sol, Bluevolution, Stteamline. To też drzwi HST, Patio. Firma zajmuje się również dystrybucją materiałów i towarów dla branży stolarki budowlanej. Grupa Solo zapewnia klientom asortyment, który jest solidny i trwały. Firma dba też o najwyższe standardy obsługi klienta. Każdy może tutaj liczyć na fachową pomoc i doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich dla siebie okien.

 

 

Ofertę doskonałej jakości okien i drzwi prezentuje Grupa Solo. To firma, która produkcją i dystrybucją stolarki okienno-drzwiowej zajmuje się już od 1998 roku. Od tego czasu firma znacząco się rozwinęła i znana jest już w całym kraju. Prowadzi kilka punktów sprzedaży, miedzy innymi w Rzeszowie. W ofercie Solo znajdują się takie profile okienne jak Streamline, Del SOl, 3D Exclusive, Bluevolution. To ponadto drzwi HST, Patio i wiele innych. Grupa Solo produkuje asortyment najwyższej klasy. Gwarantuje tez klientom obsługę zgodną z wysokimi standardami obsługi.

 

Ekskluzywne okna w systemie Salamander i Aliplast oferuje Grupa Solo. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją okien już od roku 1998. Obecnie prowadzi na terenie kraju kilak swoich punktów obsługi. Jeden z nich znajduje się w Rzeszowie. Solo to jednak nie tylko okna. To również nowoczesne systemy balkonowych drzwi przesuwnych, w takich profilach jak HST lub Patio. Asortyment Solo to połączenie doskonałej jakości konstrukcji, funkcjonalności i ciekawego designu. Takie połączenie sprawia, że produkty te wybierane są przez wielu klientów.

 

 

Grupa Solo jest wiodącym producentem ekskluzywnych okien PCV, które z powodzeniem stosować można w budynkach mieszkalnych, biurowych i wielu innych. Są to solidne i nowoczesne konstrukcje tworzone w oparciu o sprawdzone technologie i zawsze z najwyższej klasy surowców. Solo zajmuje się też produkcją i dystrybucją solidnych drzwi, stolarki aluminiowej jak też towarów dla branży stolarki budowlanej. Firma Solo posiada obecnie kilka punktów sprzedaży na terenie kraju. Jest to na przykład punkt w Rzeszowie. Stały i prężny rozwój firmy sprawia, że klienci otrzymują produkty spełniające wysokie standardy.

Okna Rzeszów Solo (4)

okna solo

2023-01-29 16:38:09

Adres IP:

*.*.*.136

Grupa Solo jest wiodącym w Polsce producentem ekskluzywnych okien i drzwi. W ofercie Solo znaleźć można między innymi profile okienne Streamline, Del Sol czy Bluevolution. Solo zajmuje się również dystrybucją stolarki aluminiowej i różnych materiałów oraz towarów dla branży stolarki budowlanej. Grupa Solo jest prężnie rozwijającą się firmą, która powstała jeszcze w 1998 roku. Od tego czasu rozwinęła się bardzo szeroko. Dzisiaj to wiele placówek na terenie całego kraju. Punkty sprzedaży Solo znajdują się między innymi w Rzeszowie.

ocena

5
okna rzeszów

2023-01-29 16:37:44

Adres IP:

*.*.*.52

Ekskluzywne okna i drzwi oferuje Grupa Solo. Jest to wiodący w Polsce producent oraz dystrybutor stolarki okienno-drzwiowej, stolarki aluminiowej, materiałów dla branży stolarki budowlanej. Oferta Solo to między innymi okna Del Sol, Streamline, Bluevolution i wiele innych. To również drzwi przesuwne takie jak HST, Patio. Solo jest firmą, która w branży stolarki okienno-drzwiowej działa już od 1998 roku. Od tego czasu na terenie kraju otworzyła kilka punktów sprzedaży. Jeden z nich znajduje się w Rzeszowie.

ocena

5
oknaaa

2022-09-08 16:39:04

Adres IP:

*.*.*.43

Grupa Solo to producent i dystrybutor okien, drzwi, stolarki aluminiowej i materiałów dla branży stolarki budowlanej. W ofercie solo znajdują się ekskluzywne okna PCV, które tworzone są w oparciu o systemy Salamander i Alliplast. Solo oferuje profile okienne Del Sol, Bluevolution, Streamline, drzwi Patio, HST i wiele innych elementów. Cały asortyment to produkty doskonałej jakości, które produkowane są z najlepszej jakości surowców i materiałów. Solo to kilka punktów sprzedaży na terenie kraju, między innymi w Rzeszowie.

ocena

5
stefan

2021-06-10 16:39:41

Adres IP:

*.*.*.199

Wysokiej jakości systemy okienno-drzwiowe oferuje Grupa Solo. To wiodący producent nowoczesnych i ekskluzywnych okien w systemie Salamander i Aliplast. Solo produkuje również solidne drzwi przesuwne. Firma poza samą produkcja oraz dystrybucją drzwi i okien zajmuje się też dystrybucją towarów dla branży stolarki budowlanej. W ofercie Grupy Solo dostępne są między innymi profile okien Streamline, Bluevolution, Del Sol, drzwi HST, Patio, uszczelki Q-Lon i wiele innych produktów. Grupa Solo działa prężnie od 1998 roku. Posiada na terenie kraju kilka punktów sprzedaży. Jeden z nich znajduje się w Rzeszowie.

ocena

5

Inne firmy

Meble RESMAR

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5
PULS DRUK - druk offsetowy Warszawa

Słowackiego 22a
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

5/5
Limone - sklep internetowy z odzieżą

Krasne 142 E
36-007 Krasne

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Na rynku pojawia się wiele ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Zaklad kamieniarski jest także...

Zaklad kamieniarski - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku pojawia się mnóstwo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Happen-To Export-Import Adrian...

Happen-To Export-Import Adrian Brzezinski - Meble - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Star-Typ Sport sp. z o.o. jest także...

Star-Typ Sport sp. z o.o. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Poznań - Italmeble

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Łukasz Bekas DJ na wesele

Skotarska 13
61-631 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?