Data Com Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - oddaje do dyspozycji przedsiębiorcom i osobom prywatnym korzystne pakiety do wyboru . Różnią się od siebie nawzajem wielkością we wszystkich miesiącach wnoszonej należności i liczbą megabitów wysyłania oraz pobierania . Internet światłowodowy na terenie miasta Rzeszów i okolicznych miejscowości od operatora DATA-COM istnieje w czterech możliwościach do wyboru, dzięki czemu każdy klient odszuka odpowiednią dla swoich potrzeb czy też prowadzonej działalności gospodarczej propozycję . Cena najtańszej opcji na dany moment wynosi tylko niecałe 30 złotych, najbogatszy (w aktualnej kwocie 150 złotych wnoszonej raz na miesiąc) stanowi najlepsze rozwiązanie dla rzeszowskich firm bądź użytkowników prywatnych mających bardzo duże zapotrzebowanie i niezgadzających się na ustępstwa. Tak zwana "radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic też występuje w różnych opcjach, których cena szacuje się pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych rozliczanych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Operator Internetu świadczący swoje usługi w Rzeszowie i okolicach DATA-COM bardzo chętnie proponuje bogatą ofertę dla wszystkich użytkowników. Opinie w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią swego rodzaju poręczenie zasługujących na zaufanie i uznanie usług podkarpackiego dostawcy Internetu DATA-COM i odpowiedniej prędkości oraz poziomu stabilności udostępnianego przez niego Internetu światłowodowego, jak również Internetu radiowego w Rzeszowie.

Serwisy internetowe dla  Dostawca internetu Data Com:

 

 


Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od ponad ponad 17 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego.

DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu za pomocą światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" działa bez konieczności użycia kabli, pozwalając tym samym na szybką transmisję. Data-Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który oferuje również serwisowanie sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Baza artykułów z zewnętrznych serwisów www:


Profesjonalny dostawca Internetu DATA-COM Internet sprzedaje swoje usługi firmom i osobom prywatnym jak też instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie lub okolicach. Firma zajmuje się bowiem nie tylko w sprzedaży dosępu do internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, tworzeniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo firmy i instytucje mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA.

Szybki Internet, użytkowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Data Com Rzeszów (2)

Dawid

2023-08-23 14:11:33

Adres IP:

*.*.*.98

Najlepszy dostawca internetu w Rzeszowie, polecam!

ocena

5
Radek

2023-07-19 13:04:16

Adres IP:

*.*.*.46

Internet radiowy od DATA-COM działa jak należy. Nigdy nie miałem problemów z połączeniem, a transfer danych jest bardzo szybki.

ocena

5

Inne firmy

Producent Odzieży Kaskada

Kamienna 24
61-423 Kamienna 24

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ubezpiecz Swoje Dziecko - Sprawdź ofertę NNW

Kosmonautow
50-421 Poznan

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Mr Karcher Krzysztof Kubera

Ziębicka 15 lok. 2
60-164 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W internecie zamieszczanych jest bardzo dużo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Aleksandra Restauracja...

Aleksandra Restauracja Pawel Wisniewski - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się bardzo dużo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Noma-System Przedsiebiorstwo...

Noma-System Przedsiebiorstwo PHU M.M. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się mnóstwo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie St-Computers. Stefaniak M., inz. jest...

St-Computers. Stefaniak M., inz. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Big Bagi Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Niewczas Szkółka Sadzonek Truskawek

Wielowicz 31
89-412 Sośno

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak agencja interaktywna pomaga w mierzeniu skuteczności kampanii online?

Jak agencja interaktywna pomaga w mierzeniu skuteczności kampanii online?

Zalety inwestowania w usługi agencji interaktywnej

Zalety inwestowania w usługi agencji interaktywnej

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?