Data Com Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B,
35-328 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

DATA-COM - dostawca Internetu Rzeszów - oddaje do dyspozycji przedsiębiorcom i osobom prywatnym korzystne pakiety do wyboru . Różnią się od siebie nawzajem wielkością we wszystkich miesiącach wnoszonej należności i liczbą megabitów wysyłania oraz pobierania . Internet światłowodowy na terenie miasta Rzeszów i okolicznych miejscowości od operatora DATA-COM istnieje w czterech możliwościach do wyboru, dzięki czemu każdy klient odszuka odpowiednią dla swoich potrzeb czy też prowadzonej działalności gospodarczej propozycję . Cena najtańszej opcji na dany moment wynosi tylko niecałe 30 złotych, najbogatszy (w aktualnej kwocie 150 złotych wnoszonej raz na miesiąc) stanowi najlepsze rozwiązanie dla rzeszowskich firm bądź użytkowników prywatnych mających bardzo duże zapotrzebowanie i niezgadzających się na ustępstwa. Tak zwana "radiówka" na obszarze miasta Rzeszów i okolic też występuje w różnych opcjach, których cena szacuje się pomiędzy 29,99 złotych a 150 złotych rozliczanych w ustalonym szczegółowo terminie we wszystkich miesiącach. Operator Internetu świadczący swoje usługi w Rzeszowie i okolicach DATA-COM bardzo chętnie proponuje bogatą ofertę dla wszystkich użytkowników. Opinie w Internecie na temat usług świadczonych przez firmę stanowią swego rodzaju poręczenie zasługujących na zaufanie i uznanie usług podkarpackiego dostawcy Internetu DATA-COM i odpowiedniej prędkości oraz poziomu stabilności udostępnianego przez niego Internetu światłowodowego, jak również Internetu radiowego w Rzeszowie.

Serwisy internetowe dla  Dostawca internetu Data Com:

 

 


Operator internetowy DATA-COM Internet kieruje swoje usługi z dostawy Internetu w Rzeszowie od ponad ponad 17 lat. Posiadana wiedza i doświadczenie przyczyniły się do rozbudowy zakresu usług obejmujących dostawę Internetu światłowodowego oraz radiowego.

DATA-COM profesjonalizuje się w dostarczaniu Internetu za pomocą światłowodu na terenie Rzeszowa i okolic, dlatego też klienci DATA-COM mogą korzytstać z szybkiego Internetu, który działa bez najmniejszego zarzutu. Wartą rozważenia opcją jest możliwość zaopatrzenia się w Internet radiowy, gdyż w tej dziedzinie, również profesjonalizuje się rzeszowska firma DATA-COM Internet. Potocznie zwana "radiówka" działa bez konieczności użycia kabli, pozwalając tym samym na szybką transmisję. Data-Com jest dostawcą Internetu w Rzeszowie, który oferuje również serwisowanie sieci. Wsparcie techniczne zajmuje się zarówno usuwaniem usterek, jak i wykonywaniem przeglądów i aktualizacji.

Baza artykułów z zewnętrznych serwisów www:


Profesjonalny dostawca Internetu DATA-COM Internet sprzedaje swoje usługi firmom i osobom prywatnym jak też instytucjom mieszczącym się w Rzeszowie lub okolicach. Firma zajmuje się bowiem nie tylko w sprzedaży dosępu do internetu oraz radiowego, zajmuje się również wsparciem IT, tworzeniem oraz konfiguracją sieci, tworzeniem infrastruktury zapasowej i eliminacją usterek oraz wad technicznych. Dodatkowo firmy i instytucje mają możliwość podpisania umowy SLA, co daje im gwarancję świadczonych usług oraz w razie awarii pomoc techniczną SLA.

Szybki Internet, użytkowanie najnowszych technologii, profesjonalne podejście i wysoka jakość to fundament dla działalności rzeszowskiego dostawcy Internetu.

Data Com Rzeszów (3)

Adam Kracel

2023-10-19 12:14:42

Adres IP:

*.*.*.227

Internet światłowodowy od DATA-COM to szybkość i niezawodność. Firma nie tylko dostarcza internet, ale także oferuje wsparcie IT i naprawy usterek.

ocena

5
Dawid

2023-08-23 14:11:33

Adres IP:

*.*.*.98

Najlepszy dostawca internetu w Rzeszowie, polecam!

ocena

5
Radek

2023-07-19 13:04:16

Adres IP:

*.*.*.46

Internet radiowy od DATA-COM działa jak należy. Nigdy nie miałem problemów z połączeniem, a transfer danych jest bardzo szybki.

ocena

5

Inne firmy

Unimot Energia i Gaz

Cypriana Kamila Norwida 2
80-280 GDAŃSK

Średnia Ocena

1/5
GoWork

Żurawia 47
00-680 Warszawa

Średnia Ocena

1.6/5
Flebolog Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

4.8/5

Losowe komentarze

W internecie znajduje się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Pestal-Gaz. Maciupa W. jest...

Pestal-Gaz. Maciupa W. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci znajduje się mnóstwo ofert pracy, na które można aplikować. Czy praca w firmie Kolektura lotto jest także atrakcyjna? Jeżeli...

Kolektura lotto - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się mnóstwo ofert pracy, na które można aplikować. Czy praca w firmie Astolup PPHU jest także godna polecenia? Jeśli...

Astolup PPHU - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?