Big Bagi Cerplast

Robotnicza 50,
39-100 Ropczyce

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 5 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma CERPLAST Sp. z o.o. to instytucja wytwórczo-handlowa o długim dziedzictwie i wieloletniej ekspertyzie na rynku. W początkowych latach istnienia, czyli od 1996 do 2001 roku, działała jako Zakład Produkcyjno-Handlowy "CERPLAST" s.c., później zmieniono ją na Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. i tak brzmi jej nazwa obecnie. Zakład CERPLAST Sp. z o.o. powstał jako wytwórca i dostawca wielorakich opakowań przemysłowych oraz materiałów opakowaniowych , w czym się koncentruje teraz . Wśród odbiorców firmy znajdują się głównie osoby prywatne i przedsiębiorcy związani z województwem lubelskim i podkarpackim . Zakład CERPLAST Sp. z o.o. aczkolwiek oferuje swoje usługi właścicielom przedsiębiorstw funkcjonujących na terenie całego państwa oraz obywatelom wszystkich obszarów kraju.

Serwisy online zawierające wpisy dotyczące  CERPLAST Sp. z o.o.:Oferta Zakładu Produkcyjno-Handlowego CERPLAST Sp. z o.o. zawiera szeroki wybór opakowań przemysłowych, które są produkowane z wielorakich surowców. Są to przede wszystkim : torby foliowe z wentylacją, Big Bag - worki kontenerowe, torby papierowe, torby PE, pudełka i kartony tekturowe, nakrycia termokurczliwe oraz drewniane opakowania . Wszystkie te wyroby mają doskonałą jakością , wytrzymałością oraz trwałością , znajdując zastosowanie między innymi w dziedzinie przemysłu chemicznego, paszowego oraz spożywczego . Firma CERPLAST Sp. z o.o. zajmuje się też mieszaniem materiałów dla sektora metalurgicznego , takich jak: masy izolacyjne i ogniotrwałe, narzędzia startowe, rury startowe oraz betony naprawcze.

Artykuły dla CERPLAST Sp. z o.o.:


Wszystkie produkty wytwarzane przez firmę CERPLAST Sp. z o.o. są ciągle badane pod kątem jakości i bezpieczeństwa . Klient otrzymuje zatem trwałe towary, które są zgodne ścisłym standardom bezpieczeństwa. Zakład CERPLAST Sp. z o.o. włada , aby każde zamówienie dotarło do wszystkich kontrahentów na czas . Główna placówka firmy znajduje się w regionie podkarpackim w Ropczycach. Dodatkowe szczegóły na temat propozycji i operacji firmy znajdują się na witrynie internetowej cerplast.pl łącznie z danymi kontaktowymi przedsiębiorstwa - numerem telefonu i adresem e-mail.


Wartością nadrzędną, która wyróżnia firmę Cerplast Sp. z o.o. na tle konkurencji, jest ich niekwestionowane przywództwo jako producenta worków Big Bag. Współpraca z tą renomowaną firmą stanowi fundament solidności, innowacyjności oraz profesjonalizmu w obszarze opakowań wielkogabarytowych.

Decydując się na partnerstwo z Cerplast, klienci zyskują pewność, że ich potrzeby będą obsłużone z najwyższą starannością i zaangażowaniem. Firma ta nie tylko dostarcza produkty najwyższej jakości, ale również oferuje kompleksową gamę usług, zapewniając wsparcie na każdym etapie współpracy.

Jako doświadczony producent worków Big Bag, Cerplast doskonale rozumie złożoność wymagań rynku i potrafi skutecznie odpowiedzieć na różnorodne potrzeby klientów. Ich opakowania charakteryzują się nie tylko solidnością i trwałością, ale także innowacyjnym podejściem do projektowania, co przekłada się na optymalną wydajność i efektywność w transporcie oraz przechowywaniu materiałów.

Kluczowym elementem współpracy z Cerplast jest indywidualne podejście do każdego klienta oraz elastyczność w dostosowywaniu się do jego potrzeb. Firma ta oferuje nie tylko gotowe rozwiązania, ale również aktywnie współpracuje przy projektowaniu opakowań dostosowanych do specyficznych wymagań i oczekiwań klienta.

Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu i nieustannej dbałości o jakość, Cerplast Sp. z o.o. stanowi niezawodnego partnera biznesowego dla wszystkich, którzy poszukują nie tylko opakowań, ale także kompleksowej obsługi opartej na solidnych fundamentach.

Big Bagi Cerplast (5)

Joanna Kogut

2023-10-30 14:26:35

Adres IP:

*.*.*.29

Firma oferuje szeroką gamę opakowań przemysłowych, co sprawia, że zawsze znajdziemy odpowiedni produkt dla naszych potrzeb.

ocena

5
Łukasz

2023-10-09 14:25:30

Adres IP:

*.*.*.114

Współpraca z Cerplast to gwarancja doświadczenia i rzetelności w każdym zleceniu.

ocena

5
Dariusz

2023-09-25 09:45:53

Adres IP:

*.*.*.99

CERPLAST oferuje szeroki wybór opakowań przemysłowych, które spełniają nasze potrzeby.

ocena

5
Marian Kicek

2023-09-05 10:07:02

Adres IP:

*.*.*.115

Jako firma, która stawia na jakość, wybieramy CERPLAST - zawsze dostarczają najlepsze rozwiązania.

ocena

5
Paweł Jeliński

2023-08-23 09:38:26

Adres IP:

*.*.*.982

Wieloletnie doświadczenie CERPLAST to gwarancja, że wybieramy prawdziwego lidera w produkcji opakowań.

ocena

5

Inne firmy

Maszyny czyszczące LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Bikestar - odzież motocyklowy

Ładna 23
03-629 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Flebolog Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

4.8/5

Losowe komentarze

W sieci pojawia się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Romex PPUH Sklep z Artykulami...

Romex PPUH Sklep z Artykulami Dzieciecymi Swiat Dziecka - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Kolus Leslaw - Sklep spozywczo -...

Kolus Leslaw - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie AW Advise. Kantor wymiany...

AW Advise. Kantor wymiany walut - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy

Poznańska 55A
60-852 Poznań

Średnia Ocena

1/5
Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy

Poznańska 55A
60-852 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?