DMD Rzeszów S.C.

Al. Sikorskiego 2,
35-304 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

DMD Tonery to firma, która stacjonarnie działa na terenie województwa podkarpackiego. Natomiast dzięki nowoczesnym sklepom internetowym, drukarki oraz materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach można kupować z każdego miejsca w Polsce — każdy może skorzystać z profesjonalnych usług, ponieważ przedsiębiorstwo nie tylko zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, ale również państwowych instytucji.

Firma DMD Tonery posiada sklepy internetowe oraz profesjonalną stronę wwwFirma DMD Tonery wyróżnia się ogromnym doświadczeniem, jak również bogatym zapleczem technicznym, dzięki czemu oferuje profesjonalny serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny urządzeń drukujących.

 

Serwis Drukarek Rzeszów DMD Tonery - Oferujemy profesjonalny serwis drukarek . Realizujemy zgłoszenia naprawy oraz diagnozy   takiego jak drukarki , urządzenia wielofunkcyjne , skanery, kserokopiarki itp. Serwis drukarek DMD mieści się w Rzeszowie na ul. Sikorskiego - łatwy dojazd oraz duży bezpłatny parking dla klientów DMD - serwis drukarek Rzeszów .

 

Może Cię zainteresują ciekawe internetowe wizytówki powiązane DMD Tonery - serwis drukarek Rzeszów

 

Zachęcamy również do wykonywania przeglądów okresowych oraz konserwacji sprzętu, ponieważ jego systematyczne sprawdzanie może uchronić przed poważniejszymi usterkami i minimalizuje awarię sprzędu w niespodziewanym czasie

Świadczymy profesjonalną naprawę drukarek w Rzeszowie. Naprawiamy podzespoły urządzeń , a także wymieniamy lub regenerujemy ich materiały eksploatacyjne. Używamy tylko najwyższej jakości zamienników , które zapewniają prawidłową pracę urządzenia. Doświadczony zespół DMD Tonery posiada duże doświadczenie i dysponuje specjalistycznym sprzętem , który umożliwia dokładne zdiagnozowanie problemu oraz jego szybkie rozwiązanie .

 

Klienci chwalą firmę DMD Tonery za oferowany wysoki standard usług, ponieważ pracownicy firmy doradzają klientom przy wyborze najlepszego sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych dopasowanych do indywidualnych preferencji, oraz potrzeb użytkowników. Dzięki takiej obsłudze klienci są w pełni zadowoleni z wyboru oferty DMD Tonery. Co więcej, przedsiębiorstwo jest znana z troski o środowisko, ponieważ wszystkie produkty dostarczane są w ekologicznych opakowania, które nadają się do recyklingu.


Tonery Rzeszów to firma, która powstała w 2007 roku i nieustannie funkcjonuje na rynku, dzięki czemu jest liderem w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Polska firma zajmuje się sprzedażą drukarek, tuszy oraz tonerów wysokiej jakości jak również pod własną marką. Z roku na rok firma DMD Tonery powiększa swoją ofertę, m.in. o urządzenia drukujące i artykuły biurowe, dzięki czemu wchodząc na sklep online, można kompleksowo wyposażyć biuro decydując się na zakupy w jednym miejscu.

DMD Rzeszów S.C. (1)

Kuba

2021-03-12 13:48:56

Adres IP:

*.*.*.87

Toner zakupiony w DMD jest bardzo dobry. Mogę polecić produkty z tego miejsca.

ocena

5

Inne firmy

MasterPack producent opakowań z tektury

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Mr Karcher Krzysztof Kubera

Ziębicka 15 lok. 2
60-164 Poznań

Średnia Ocena

5/5
Kredyty dla firm PFR Podkarpacki Fundusz Rozwoju

Króla Kazimierza 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci pojawia się bardzo dużo ofert pracy, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Brytyjsko - Polska Izba Handlowa jest...

Brytyjsko - Polska Izba Handlowa - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się bardzo dużo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Sun Robert Wyszynski jest także godna...

Sun Robert Wyszynski - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się wiele ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Nauczycielskie Kolegium Jezyków Obcych jest...

Nauczycielskie Kolegium Jezyków Obcych - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Blue King Sp. z o.o.

Wólka Podleśna 440 L
36-002 Jarosław

Średnia Ocena

5/5
Data Com Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Patrol Militaria Rzeszów

Świętego Mikołaja 2
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Serwis drukarek Brother w Rzeszowie - co oferuje?

Serwis drukarek Brother w Rzeszowie - co oferuje?

Organizacja komunii od A do Z

Organizacja komunii od A do Z

Zakup nieruchomości komercyjnej dzięki pożyczce hipotecznej

Zakup nieruchomości komercyjnej dzięki pożyczce hipotecznej