DMD Rzeszów S.C.

Al. Sikorskiego 2,
35-304 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

DMD Tonery to firma, która stacjonarnie działa na terenie województwa podkarpackiego. Natomiast dzięki nowoczesnym sklepom internetowym, drukarki oraz materiały eksploatacyjne w atrakcyjnych cenach można kupować z każdego miejsca w Polsce — każdy może skorzystać z profesjonalnych usług, ponieważ przedsiębiorstwo nie tylko zajmuje się obsługą klientów indywidualnych, ale również państwowych instytucji.

Firma DMD Tonery posiada sklepy internetowe oraz profesjonalną stronę wwwFirma DMD Tonery wyróżnia się ogromnym doświadczeniem, jak również bogatym zapleczem technicznym, dzięki czemu oferuje profesjonalny serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny urządzeń drukujących.

 

Serwis Drukarek Rzeszów DMD Tonery - Oferujemy profesjonalny serwis drukarek . Realizujemy zgłoszenia naprawy oraz diagnozy   takiego jak drukarki , urządzenia wielofunkcyjne , skanery, kserokopiarki itp. Serwis drukarek DMD mieści się w Rzeszowie na ul. Sikorskiego - łatwy dojazd oraz duży bezpłatny parking dla klientów DMD - serwis drukarek Rzeszów .

 

Może Cię zainteresują ciekawe internetowe wizytówki powiązane DMD Tonery - serwis drukarek Rzeszów

 

Zachęcamy również do wykonywania przeglądów okresowych oraz konserwacji sprzętu, ponieważ jego systematyczne sprawdzanie może uchronić przed poważniejszymi usterkami i minimalizuje awarię sprzędu w niespodziewanym czasie

Świadczymy profesjonalną naprawę drukarek w Rzeszowie. Naprawiamy podzespoły urządzeń , a także wymieniamy lub regenerujemy ich materiały eksploatacyjne. Używamy tylko najwyższej jakości zamienników , które zapewniają prawidłową pracę urządzenia. Doświadczony zespół DMD Tonery posiada duże doświadczenie i dysponuje specjalistycznym sprzętem , który umożliwia dokładne zdiagnozowanie problemu oraz jego szybkie rozwiązanie .

 

Klienci chwalą firmę DMD Tonery za oferowany wysoki standard usług, ponieważ pracownicy firmy doradzają klientom przy wyborze najlepszego sprzętu oraz materiałów eksploatacyjnych dopasowanych do indywidualnych preferencji, oraz potrzeb użytkowników. Dzięki takiej obsłudze klienci są w pełni zadowoleni z wyboru oferty DMD Tonery. Co więcej, przedsiębiorstwo jest znana z troski o środowisko, ponieważ wszystkie produkty dostarczane są w ekologicznych opakowania, które nadają się do recyklingu.


Tonery Rzeszów to firma, która powstała w 2007 roku i nieustannie funkcjonuje na rynku, dzięki czemu jest liderem w branży materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Polska firma zajmuje się sprzedażą drukarek, tuszy oraz tonerów wysokiej jakości jak również pod własną marką. Z roku na rok firma DMD Tonery powiększa swoją ofertę, m.in. o urządzenia drukujące i artykuły biurowe, dzięki czemu wchodząc na sklep online, można kompleksowo wyposażyć biuro decydując się na zakupy w jednym miejscu.

DMD Rzeszów S.C. (1)

Kuba

2021-03-12 13:48:56

Adres IP:

*.*.*.87

Toner zakupiony w DMD jest bardzo dobry. Mogę polecić produkty z tego miejsca.

ocena

5

Inne firmy

Biuro Handlowe Janecki s.j.

Handlowa 34 lok. 2B
03-556 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Squash Rzeszów Park Hotel & Wellness

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meblościanki do salonu


Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci znajduje się mnóstwo ofert pracy, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Event - Dance Company jest także...

Event - Dance Company - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się wiele ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Dorada Flor D. Michaluk jest także...

Dorada Flor D. Michaluk - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Bims Plus Sp. z o.o. Hurtownia instalacyjna...

Bims Plus Sp. z o.o. Hurtownia instalacyjna - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Eric Jones

420 Lexington Ave
Pfpndq O New York

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Narożniki tapicerowane ELTAP

Mroczeń 203
63-604 Baranów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Adwokat Rzeszów M. Wojciechowska i wspólnicy

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Czym są materiały kompozytowe i jakie mają zastosowanie?

Czym są materiały kompozytowe i jakie mają zastosowanie?

Co to jest prawo karne?

Co to jest prawo karne?

Mosiężne oświetlenie, gdzie się sprawdzi?

Mosiężne oświetlenie, gdzie się sprawdzi?