Na co można przeznaczyć pożyczkę hipoteczną dla firm?

Na co można przeznaczyć pożyczkę hipoteczną dla firm?

Pożyczka hipoteczna jest korzystnym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują środków pieniężnych na dalszych rozwój. W Podkarpackim Funduszu Rozwoju pożyczki hipoteczne udzielane są przede wszystkim przedsiębiorcom z sektora MŚP, czyli mikro-, mali oraz średni, którzy prowadzą swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego z zarejestrowaną siedzibą firmy lub jej oddziałem.

Przy pożyczce hipotecznej wymagane jest 10% wkładu własnego w inwestycję, a sama pożyczka może wynosić od 500 tysięcy złotych do 1 miliona złotych. Pożyczki hipoteczne dla firm są udzielane przede wszystkim na zakup nieruchomości komercyjnych na terenie województwa podkarpackiego https://www.pfr-podkarpackie.pl/pozyczki/pozyczka-hipoteczna.html . Dzięki pieniądzom z pożyczki można sfinansować przede wszystkim lokale użytkowe i lokale usługowe, biura, magazyny, hale produkcyjne, a także całe budynki firmowe, np. hotele, galerie handlowe oraz inne podobne obiekty, które będą przyczyniać się do stałego, a zarazem dynamicznego rozwoju firmy.

Pożyczka hipoteczna, której maksymalny termin kredytowania to 24 wrzesień 2030 r., w którym nastąpi ostateczny termin spłaty, udzielana jest MŚP prowadzących swoją działalność na terenie województwa podkarpackiego. Karencja pożyczki hipotecznej wynosi do 6 miesięcy, natomiast oprocentowanie pożyczki jest zmienne od 1,23% w skali roku. Jeżeli nie jesteś pewny, co możesz sfinansować z pożyczki hipotecznej, a także jak złożyć wniosek, wystarczy, że skontaktujesz się z zespołem ekspertów w PFR, który gwarantuje profesjonalne doradztwo.
Za rozpatrzenie wniosku nie jest pobierana prowizja, natomiast za podpisanie umowy prowizja wynosi od 0% do 2%. Pożyczka hipoteczna dla firm to rozwiązanie, dzięki któremu nawet małe i średnie firmy mogą się stale rozwijać i zyskiwać dochody, dzięki inwestycji w nieruchomości komercyjne, czyli lokale i budynki, które są przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Opinie (1)

Damian

2022-03-31 12:31:59

Adres IP:

*.*.*.22

Pomoc od PFR bardzo się przydała w inwestycji

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?

Prawo podatkowe a współpraca z kancelarią prawną

Prawo podatkowe a współpraca z kancelarią prawną

Kącik czytelniczy: jak stworzyć idealne miejsce do czytania w domu?

Kącik czytelniczy: jak stworzyć idealne miejsce do czytania w domu?