Zorganizuj konferencję w trzech wymiarach dzięki Medveo

Zorganizuj konferencję w trzech wymiarach dzięki Medveo

Koronawirus pokrzyżował Ci plany związane z organizowaniem konferencji dla środowiska lekarskiego oraz farmaceutycznego? Nic straconego! Na rynku dostępne są nowoczesne narzędzia, dzięki którym szybko i sprawnie można zorganizować konferencje online dla lekarzy lubwebinary farmaceutyczne - wydarzenia organizowane przez platformę MEDVEO pozwolą na zorganizowanie wspomnianego wydarzenia, a następnie aktywne w nim uczestniczenie bez konieczności wychodzenia z domu lub biura. Co więcej, wybierając MEDVEO nie ma konieczności rezerwacji miejsca, powierzchni wystawienniczej, cateringu, jak również miejsc zakwaterowania dla prelegentów lub ważnych osobistości z branży.

Trójwymiarowa konferencja z wykorzystaniem MEDVEO pozwoli na odzwierciedlenie wszystkich rzeczywistych zalet konferencji, jednakże w świecie wirtualnym. Eventy z MEDVEO organizowane są na wygenerowanej komputerowo platformie, którą klient może w pełni dostosować do indywidualnych preferencji oraz gustu.

MEDVEO to platforma, w której zaproszeni goście będą mogli stworzyć indywidualne awatary, którymi będą poruszać się po stworzonej trójwymiarowo przestrzeni - udawać się na interesujące ich prelekcje, odwiedzać stoiska wystawiennicze, jak również rozmawiać pomiędzy sobą za pomocą streamingu lub chatując w czasie rzeczywistym. Jak działa organizacja wydarzenia w MEDVEO? Przede wszystkim trzeba dokładnie zorganizować wydarzenie, tj. określić termin jego trwania, zaplanować liczbę wystąpień, a także podać planowaną liczbę uczestników. Koniecznie trzeba również zdecydować na temat miejsca, z którego będą występować prelegentów, np. ze swojego domu czy ze studia firmowego MEDVEO. Następnym etapem procesu organizacji konferencji online dla lekarzy jest zweryfikowanie nadesłanej oferty, czyli przykładowej propozycji realizacji. Kolejnym krokiem w realizacji webinaru jest zaproszenie uczestników i w końcu aktywny udział w wydarzeniu.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak dbać o toner zamienny, aby uzyskać najlepsze rezultaty?

Jak dbać o toner zamienny, aby uzyskać najlepsze rezultaty?

Łóżko dębowe, łóżko bukowe czy łóżko sosnowe?

Łóżko dębowe, łóżko bukowe czy łóżko sosnowe?

Strategie budowania linków lokalnych dla biznesów w Rzeszowie

Strategie budowania linków lokalnych dla biznesów w Rzeszowie