HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 36 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma HASBORG to funkcjonujący na rynku od 1997 roku producent maszyn, urządzeń i linii przemysłowych do wyrobu ciastek i słodyczy. Dąży do zostania liderem w swojej branży, dlatego też stale udoskonala swój asortyment, wdraża nowe rozwiązania i podnosi kwalifikacje swoich pracowników tak, by mogli służyć fachową profesjonalną pomocą, zarówno techniczną, jak i z zakresu doradztwa.

Kompleksowe i przystosowane do potrzeb klienta usługi sprawiły, że firma cieszy się zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. W swoich maszynach używa jedynie części pochodzących z pewnych, sprawdzonych źródeł, a przy tym stara się wprowadzać mechanizmy przyjazne środowisku - dlatego też swój sprzęt wyposaża w energooszczędne przekładnie i silniki. Zmniejszają one zużycie energii, a przy tym obniżają koszty produkcji, jednocześnie nie zaburzając wydajności procesów produkcyjnych.

Asortyment HASBORG jest stale poszerzany o innowacyjne maszyny, które znacznie usprawnią działanie nie tylko dużych zakładów produkcyjnych, ale też mniejszych cukierni i piekarni. W ofercie znaleźć można chociażby wielofunkcyjną i uniwersalną maszynę formującą TRIOMAX III, umożliwiająca produkowanie ciastek różnych rozmiarów, kształtów i faktur. Współpracuje ona z wieloma rodzajami ciasta i wyposażona jest w wiele dodatkowych opcji, w tym stemplarkę lub wałek spłaszczający.

Ponadto w ofercie znajdują się piece tunelowe czy urządzenia obsługujące czekoladę oraz posypki. Z powodzeniem można je ze sobą łączyć, tworząc profesjonalne, wydajne linie produkcyjne, a także korzystać z nich niezależnie, uzupełniając nimi wyposażenie swojego zakładu lub cukierni. Wszystkie one wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wyposażone w prosty, intuicyjny interfejs, dający możliwość zapisu receptur na karcie SD. Niezawodność maszyn HASBORG, stosowane w nich nowatorskie rozwiązania oraz fachowa obsługa zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Maszyny cukiernicze HASBORG to marka ciesząca się doskonałą reputacją w skali światowej. Kreatywna i zaangażowana ekipa specjalistów, przyczyniła się do statusu firmy jako jednej z nadzwyczaj konkurencynych na rynku. Firma Hasborg jest właścicielem najnowszej generacji oraz znakomicie zaopatrzonym fabryką, w którym budowane są najwyższej klasy wyposażenie do cukierni i piekarni. Baza firmy znajduje się w Rakszawie na Podkarpaciu. Producent w ofercie posiada min.  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz mnóstwo innych niezbędnych elementów do wyposażenia cukierni lub piekarni.

Sprawdź pozostałe wpisy Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG:


Producent maszyn piekarniczych HASBORG systematycznie unowocześnia swoje maszyny, dostarczając swoim odbiorcom najlepsze produkty, umożliwiające wytwórstwo powtarzalnych, estetycznych i smacznych słodyczy. Przedsiębiorstwo występuje z propozycją zasobny wybór kompletnych linii przemysłowych, jak i jednostkowych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Dostępne są tu bezawaryjne i energooszczędne piece tunelowe i obrotowe, mieszarki spiralne i oblewarki do czekolady. Dzięki nim powstaje szeroka gama ciastek i słodyczy, np. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista linków zewnętrznych dla  HASBORG producent maszyn cukierniczych i piekarniczych:


Wszystkie maszyny można przystosować do potrzeb klienta instalując funkcje dodatkowe. HASBORG oferuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Urządzenia proponowane przez producenta mają wmontowany intuicyjny panel zarządzania oraz wielojęzyczne menu. Stała łączność z serwisem pozwala na wprowadzanie zmian ustawień lub napraw zdalnie, bez konieczności wyjazdu do klienta. Firma konstruuje bezusterkowe, ekonomiczne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

HASBORG to dynamicznie rozwijająca się firma, która jest jednym z liderów na rynku międzynarodowym. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1997 roku pod nazwą K&R. Po wielu latach funkcjonowania i w wyniku wielu zmian, firma uzyskała swoją obecną nazwę. Zakład skupia swoją działalność na produkcji innowacyjnych i energooszczędnych maszyn piekarniczych i cukierniczych. Są to urządzenia klasy premium, wykonane z najlepszych materiałów i wyposażone w najwyższej klasy funkcje i komponenty.


Każdy z produktów marki HASBORG tworzony jest po to, by przekraczać ogólnie przyjęte normy. Automaty wyposażone są w najlepsze podzespoły, pochodzące od najlepszych producentów. Maszyny pracują bezawaryjnie, efektywnie i ekologicznie. Dzięki produktom HASBORG zoptymalizowana zostanie praca nie tylko każdej dużej piekarni lub cukierni, ale też małej kuchni hotelowej czy restauracji.
Z przeznaczeniem do użytku w niewielkim pomieszczeniu zaprojektowana została maszyna o wdzięcznej nazwie Baby Maxdrop. Automat ma naprawdę niewielkie wymiary (100 cm długości, 69 cm szerokości i 74 cm wysokości), ale jego możliwości są dość imponujące. Baby Maxdrop służy do produkcji kruchych ciastek o różnych kształtach, ekler, słomek i groszku ptysiowego czy bez, muffinek, kokosanek czy makaroników Maszyna wyposażona jest w hermetyczną głowicę oraz system podnoszenia stołu oparty na mimośrodzie. Automat ma wbudowane wielojęzyczne menu i pozwala wprowadzać do pamięci urządzenia własnych receptur i konkretnych ustawień dla danych produktów. Baby Maxdrop należy do grupy produktów linii MINI. Zmieści się w każdej, nawet bardzo małej, kuchni, pozwalając tworzyć estetyczne, smaczne i powtarzalne ciasteczka.


HASBORG to marka znana w branży cukierniczej i piekarniczej. Oferta producenta skierowana jest do wszystkich, którzy chcą usprawnić pracę swojej piekarni lub cukierni, oraz którym zależy na bezawaryjnych maszynach, mogących pracować przez bardzo długi czas.

HASBORG producent maszyn cukierniczych (36)

maszyny cukiernicze

2023-06-08 08:04:48

Adres IP:

*.*.*.54

HASBORG jest producentem świetnej jakości maszyn i urządzeń przeznaczonych do użytku w piekarniach i cukierniach. Firma stawiała pierwsze sroki pod koniec lat 90-tych, a dziś jest jednym z wiodących światowych dostawców nowoczesnych, energooszczędnych i bezawaryjnych maszyn. HASBORG nieustannie dąży do tego, aby podnosić standardy oraz aby oferować najwyższej klasy sprzęt do profesjonalnego użytku. W ofercie marki znajdują się zarówno pojedyncze urządzenia, jak i całe linie produkcyjne. Każdy z klientów przedsiębiorstwa może liczyć na specjalistyczny serwis i wsparcie techniczne.
HASBORG proponuje wiele zaawansowanych technologicznie maszyn, które wspomogą funkcjonowanie zarówno dużej, jak i małej piekarni lub cukierni. Jedną z nich jest Duomax - wielofunkcyjny automat pozwalający prowadzić produkcję ciastek dwukolorowych i nadziewanych, o różnych formach, rozmiarach czy fakturach. Urządzenie wyposażone jest w dwa zbiorniki na ciasto (np. w dwóch kolorach) lub nadzienie i ciasto. Sprzęt przystosowany jest do pracy z ciastem piernikowym, kruchym, parzonym, biszkoptowym czy kokosowym. Zadaniem Duomax jest wydzielanie ciastek wprost na blachy piekarnicze. Maszyna posiada dwukolumnowy system unoszenia stołu oparty o mimośrody. Urządzenie pracuje z wieloma nasadkami formującymi, które pozwalają produkować ciastka o niezliczonej ilości kształtów i form. Istnieje także możliwość rozszerzenia wyposażenia Duomax o dodatkowe funkcje, np. strunę, gilotynę, migawkę, stemplarkę czy wałek spłaszczający. Automat posiada wielojęzyczne menu oraz wbudowany system WiFi, który umożliwia zdalną diagnostykę lub zmianę parametrów pracy bez konieczności wyjazdu do klienta.
HASBORG to marka znana z produkcji innowacyjnych maszyn piekarniczych i cukierniczych. Każde z oferowanych tu urządzeń wyposażone jest w najlepsze podzespoły, dostarczane przez światowych dostawców. Jeśli szukasz bezawaryjnych, nowoczesnych i wielofunkcyjnych maszyn do piekarni lub cukierni, produkty marki HASBORG z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

ocena

5
Adam

2022-12-05 09:03:34

Adres IP:

*.*.*.39

Hasborg to porząda firma, polecam - bardzo dobry wybór, nabyte wyposażenie to maszyny cukiernicze Choco Max. Rozwiązanie okazało się bardzo skuteczne, doskonale spełnia swoją rolę. Producent posiada profesjonalny i sprawny serwis.

ocena

5
Eryk

2022-01-23 16:34:09

Adres IP:

*.*.*.45

Polecam maszynę MAXDROP

ocena

5
~Katarzyna

2022-01-05 14:41:12

Adres IP:

*.*.*.49

Triomax III to jedna z lepszych maszyn.

ocena

5
Paweł

2021-10-09 20:09:42

Adres IP:

*.*.*.34

Polecam serdecznie maszynę Triomax III.

ocena

5
Edyta

2021-09-09 19:44:40

Adres IP:

*.*.*.89

Pozytywnie oceniam współpracę z firmą.

ocena

5
Kaja

2021-09-02 21:12:58

Adres IP:

*.*.*.56

Maszyny są proste w obsłudze, spełniają swoją rolę w mini cukierni.

ocena

5
Aleksandra

2021-07-29 18:03:19

Adres IP:

*.*.*.90

Polecam firmę Hasborg.

ocena

5
Tomasz

2021-07-08 17:30:42

Adres IP:

*.*.*.32

Bogaty asortyment firmy, bardzo polecam Hasborg.

ocena

5
Piotr

2021-07-02 21:45:40

Adres IP:

*.*.*.78

Polecam maszynę Triomax III, doskonała jakość sprzętu.

ocena

5
Wanda

2021-05-18 16:22:06

Adres IP:

*.*.*.77

Maszyny są wysokiej jakości.

ocena

5
Ewa

2021-04-05 17:43:39

Adres IP:

*.*.*.64

Bardzo dobra jakość maszyn cukierniczych.

ocena

5
Martyna

2021-03-13 19:34:15

Adres IP:

*.*.*.92

Serdecznie polecam maszyny do wypieków. Są proste w obsłudze.

ocena

5
Izabela

2021-03-11 19:45:11

Adres IP:

*.*.*.39

Serdecznie polecam urządzenie Triomax III.

ocena

5
Hubert

2021-03-01 16:05:45

Adres IP:

*.*.*.66

Polecam, wysoka jakość maszyn. Wszystko działa bardzo dobrze.

ocena

5
Monika

2021-02-18 15:07:46

Adres IP:

*.*.*.65

Wysoka jakość i miły kontakt z producentem.

ocena

5
Eryk

2021-02-13 09:39:11

Adres IP:

*.*.*.35

Miła obsługa i bardzo dobra jakość maszyn. Polecam serdecznie.

ocena

5
Sylwia

2021-02-11 16:35:13

Adres IP:

*.*.*.69

Polecam. Doskonałej jakości sprzęt, który każdego dnia służy w mojej piekarni. Szczególnie polecam piece.

ocena

5
Kamil

2021-01-24 15:15:51

Adres IP:

*.*.*.64

Bezawaryjne maszyny cukiernicze. Polecam!

ocena

5
Basia

2021-01-15 19:26:14

Adres IP:

*.*.*.36

Bezawaryjne maszyny na wysokim poziomie wykonania.

ocena

5
Ewka

2021-01-11 21:04:27

Adres IP:

*.*.*.87

Solidna jakość wykonania. Polecam!!!

ocena

5
Ewa

2021-01-05 15:32:01

Adres IP:

*.*.*.46

Mogę szczerze polecić. Sprzęt spełnia moje oczekiwania.

ocena

5
Martyna

2020-12-31 17:48:39

Adres IP:

*.*.*.18

Maszyny są rewelacyjne, bardzo polecam! Duży plus za łatwość w obsługiwaniu.

ocena

5
Mariola

2020-11-05 18:04:46

Adres IP:

*.*.*.22

Piece obrotowe są świetnej jakości, firma godna polecenia.

ocena

5
Łukasz

2020-07-27 07:47:01

Adres IP:

*.*.*.27

Firma stworzyła dla mnie bardzo atrakcyjną ofertę, do tego maszyny jeszcze przed wypuszczeniem można skonfigurować według własnego profilu działalności co dodatkowo podnosi moim zdaniem renomę producenta. Sam sprzęt w codziennej pracy spisuje się rewelacyjnie.

ocena

5
Bartosz

2020-07-17 07:37:22

Adres IP:

*.*.*.119

Odnotowałem znaczy skok produkcyjny odkąd korzystamy w piekarni z maszyn HASBORG. Polecam.

ocena

5
Adam

2020-06-19 10:26:10

Adres IP:

*.*.*.65

Sprzęt pracuje bardzo stabilnie, w kwestii mechanicznej jest praktycznie bez awaryjny a błędy oprogramowania maszyn serwis w większości przypadków usuwa zdalnie.

ocena

5
Ireneusz

2020-06-11 07:13:50

Adres IP:

*.*.*.47

Polecam tego producenta, sprzęt nastawiony jest na długą i regularną pracę a przy tym energooszczędny oraz mało zawodny.

ocena

5
Dominik

2020-05-19 15:32:55

Adres IP:

*.*.*.103

Moim zdaniem najlepsze wyposażenie zaplecza jeśli chodzi o automatyzację produkcji, polecam.

ocena

5
Rafał

2020-04-29 10:21:33

Adres IP:

*.*.*.95

Używamy od niedawna w zakładzie maszyny Choco Max, jestem pod wrażeniem możliwości jakie oferuje to urządzenie, polecam.

ocena

5
Marysia

2020-04-23 06:59:11

Adres IP:

*.*.*.36

Cieszę się, że mam możliwość pracy na urządzeniach marki HASBORG, to czysta przyjemność z wykonywanej pracy i osiąganych efektów.

ocena

5
Artur

2020-03-06 11:50:31

Adres IP:

*.*.*.67

Profesjonalny sprzęt, który moim zdaniem zadowoli nawet tych najbardziej wymagających cukierników, polecam.

ocena

5
Ada

2020-01-15 19:59:43

Adres IP:

*.*.*.23

Serdecznie polecam maszyny od firmy Hasborg.

ocena

5
Ada

2020-01-15 19:59:43

Adres IP:

*.*.*.23

Serdecznie polecam maszyny od firmy Hasborg.

ocena

5
Renata

2020-01-09 22:01:54

Adres IP:

*.*.*.99

Maszyna formująca TRIOMAX III jest jedną z lepszych na rynku, solidny sprzęt.

ocena

5
~Wiesiek

2019-12-05 12:59:23

Adres IP:

*.*.*.111

Wszystko stoi na najwyższym możliwym poziomie

ocena

5

Inne firmy

Meble włoskie Poznań - Italmeble

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Salon mody ślubnej IMPRESJA

Jana III Sobieskiego 10
35-002 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mr Karcher Krzysztof Kubera

Ziębicka 15 lok. 2
60-164 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W internecie znajduje się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Jaworski Zdzislaw -...

Jaworski Zdzislaw - Kiosk spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie zamieszczanych jest wiele ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Dom Lux Sklep Przemyslowy Marek Nowak...

Dom Lux Sklep Przemyslowy Marek Nowak - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się wiele ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Czechowski Pawel. Instalacje jest także...

Czechowski Pawel. Instalacje - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Poznań - Italmeble

al. Solidarności 34
61-696 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Łukasz Bekas DJ na wesele

Skotarska 13
61-631 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?