Jak zaplanować wesele rustykalne?

Jak zaplanować wesele rustykalne?

W ostatnich latach Pary Młode odchodzą od klasycznych przyjęć weselnych, decydując się na imprezę w określonym stylu. Jednym z częściej wybieranych typów wesela jest rustykalne, czyli, najprościej mówiąc, wiejskie. Łączy ono w sobie motyw folklorystyczny z hasłem "powrotu do natury", zapewniając urokliwą estetykę, luźną atmosferę i wyjątkowy klimat. Chyba wszyscy Państwo Młodzi chcą, aby dzień zaślubin był perfekcyjny w każdym calu i podobał się zarówno im samym, jak i zaproszonym gościom. Dlatego też warto postawić na organizację wesela Rzeszów w Siedlisku Janczar, które dostarcza szerokie możliwości odnośnie wprowadzenia klimatu wiejskiego i folklorystycznej estetyki. Jak tego dokonać i na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Zacznij od miejsca

Organizacja każdego wesela zaczyna się od wyboru najlepszego lokalu. Jest to związane z czasem oczekiwania na wolny termin i stylem przyświecającym danemu przyjęciu weselnemu. Wnętrze odgrywa w tym wypadku olbrzymią rolę, ponieważ musi wpisywać się w określony klimat i dawać odpowiednie możliwości. Państwo Młodzi zainteresowani weselem w stylu rustykalnym na Podkarpaciu mogą zdecydować się na wspomniany już dom weselny w Pstrągowej, który może oddać do dyspozycji organizatorów imprezy Karczmę weselną albo otwartą przez cały rok Chatę weselną. Jako że wesela rustykalne związane są z tzw. "powrotem do natury", są niekiedy organizowane na zewnątrz lub w stodołach. Rozwiązania te są na swój sposób magiczne i urzekające, jednak w ich przypadku trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami oraz ryzykiem brzydkiej pogody. Wesela rustykalne w Siedlisku Janczar nie są obarczone tymi ograniczeniami, a w razie deszczu lub chłodu Państwo Młodzi nie muszą obawiać się o nieudane przyjęcie. Wiadomo, że nie należy z góry zakładać czarnego scenariusza, ale zawsze warto mieć w zanadrzu plan awaryjny.

Zadbaj o menu

Nie da się ukryć, że pyszne i dobrze dobrane menu decyduje w głównej mierze o zadowoleniu lub niezadowoleniu zaproszonych gości. Wesel, z których wyszło się "głodnym", chyba nikt dobrze nie wspomina. Dom weselny w Pstrągowej zapewnia kompleksową ofertę, w której cenie można spodziewać się: toastu, obiadu, deseru, zimnej płyty, dwóch kolacji, owoców oraz napojów. Jeśli uczestnicy wesela w Siedlisku Janczar są wegetarianami, Państwo Młodzi mają możliwość wyboru dań bezmięsnych. Mając na uwadze różne oczekiwania Pary Młodej co do dodatkowych elementów menu mniej lub bardziej wpasowujących się w klimat wesela rustykalnego, może się ona zdecydować na uzupełniające rozwiązania, takie jak: ciasta, stół wiejski, stół myśliwski, pieczony dzik, pieczone prosię z farszem, fontannę czekoladową z owocami, stół lemoniadowy oraz piwo kraftowe z Browaru Janczar. Wszystkie wykorzystywane składniki są wysokiej jakości, a wykonane dania są świeże i smaczne.

Przejdź od ogółu do szczegółu

Podczas organizacji wesela w stylu rustykalnym nie powinno się pomijać detali, ponieważ wbrew pozorom mają one znaczenie. Jeśli Państwo Młodzi obiorą sobie za cel zaplanowanie wesela całkowicie utrzymanego w klimacie wiejskim, mogą zdecydować się na muzykę współgrającą z omawianą atmosferą, odpowiednie dekoracje na stołach i ścianach, dopasowaną papeterię ślubną oraz stylizacje. Przede wszystkim w tym wypadku mile widziane są polne kwiaty, elementy wykonane z drewna, koronki, świece i lniane tkaniny. Cała oprawa przyjęcia obłędnie będzie się prezentować w jasnej i brązowej kolorystyce uatrakcyjnionej zieloną roślinnością. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej odnośnie organizacji wesela w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ośrodka oraz w kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Zalety i wady korzystania z usług profesjonalnej agencji interaktywnej

Zalety i wady korzystania z usług profesjonalnej agencji interaktywnej

Sprzedawcy fotelików znów atakują Smart Kid Belt

Sprzedawcy fotelików znów atakują Smart Kid Belt

Najczęstsze błędy przy wyborze maszyny pakującej do firmy

Najczęstsze błędy przy wyborze maszyny pakującej do firmy