Jak zaplanować wesele rustykalne?

Jak zaplanować wesele rustykalne?

W ostatnich latach Pary Młode odchodzą od klasycznych przyjęć weselnych, decydując się na imprezę w określonym stylu. Jednym z częściej wybieranych typów wesela jest rustykalne, czyli, najprościej mówiąc, wiejskie. Łączy ono w sobie motyw folklorystyczny z hasłem "powrotu do natury", zapewniając urokliwą estetykę, luźną atmosferę i wyjątkowy klimat. Chyba wszyscy Państwo Młodzi chcą, aby dzień zaślubin był perfekcyjny w każdym calu i podobał się zarówno im samym, jak i zaproszonym gościom. Dlatego też warto postawić na organizację wesela Rzeszów w Siedlisku Janczar, które dostarcza szerokie możliwości odnośnie wprowadzenia klimatu wiejskiego i folklorystycznej estetyki. Jak tego dokonać i na co zwrócić uwagę, planując wesele w stylu rustykalnym?

Zacznij od miejsca

Organizacja każdego wesela zaczyna się od wyboru najlepszego lokalu. Jest to związane z czasem oczekiwania na wolny termin i stylem przyświecającym danemu przyjęciu weselnemu. Wnętrze odgrywa w tym wypadku olbrzymią rolę, ponieważ musi wpisywać się w określony klimat i dawać odpowiednie możliwości. Państwo Młodzi zainteresowani weselem w stylu rustykalnym na Podkarpaciu mogą zdecydować się na wspomniany już dom weselny w Pstrągowej, który może oddać do dyspozycji organizatorów imprezy Karczmę weselną albo otwartą przez cały rok Chatę weselną. Jako że wesela rustykalne związane są z tzw. "powrotem do natury", są niekiedy organizowane na zewnątrz lub w stodołach. Rozwiązania te są na swój sposób magiczne i urzekające, jednak w ich przypadku trzeba się liczyć z pewnymi niedogodnościami oraz ryzykiem brzydkiej pogody. Wesela rustykalne w Siedlisku Janczar nie są obarczone tymi ograniczeniami, a w razie deszczu lub chłodu Państwo Młodzi nie muszą obawiać się o nieudane przyjęcie. Wiadomo, że nie należy z góry zakładać czarnego scenariusza, ale zawsze warto mieć w zanadrzu plan awaryjny.

Zadbaj o menu

Nie da się ukryć, że pyszne i dobrze dobrane menu decyduje w głównej mierze o zadowoleniu lub niezadowoleniu zaproszonych gości. Wesel, z których wyszło się "głodnym", chyba nikt dobrze nie wspomina. Dom weselny w Pstrągowej zapewnia kompleksową ofertę, w której cenie można spodziewać się: toastu, obiadu, deseru, zimnej płyty, dwóch kolacji, owoców oraz napojów. Jeśli uczestnicy wesela w Siedlisku Janczar są wegetarianami, Państwo Młodzi mają możliwość wyboru dań bezmięsnych. Mając na uwadze różne oczekiwania Pary Młodej co do dodatkowych elementów menu mniej lub bardziej wpasowujących się w klimat wesela rustykalnego, może się ona zdecydować na uzupełniające rozwiązania, takie jak: ciasta, stół wiejski, stół myśliwski, pieczony dzik, pieczone prosię z farszem, fontannę czekoladową z owocami, stół lemoniadowy oraz piwo kraftowe z Browaru Janczar. Wszystkie wykorzystywane składniki są wysokiej jakości, a wykonane dania są świeże i smaczne.

Przejdź od ogółu do szczegółu

Podczas organizacji wesela w stylu rustykalnym nie powinno się pomijać detali, ponieważ wbrew pozorom mają one znaczenie. Jeśli Państwo Młodzi obiorą sobie za cel zaplanowanie wesela całkowicie utrzymanego w klimacie wiejskim, mogą zdecydować się na muzykę współgrającą z omawianą atmosferą, odpowiednie dekoracje na stołach i ścianach, dopasowaną papeterię ślubną oraz stylizacje. Przede wszystkim w tym wypadku mile widziane są polne kwiaty, elementy wykonane z drewna, koronki, świece i lniane tkaniny. Cała oprawa przyjęcia obłędnie będzie się prezentować w jasnej i brązowej kolorystyce uatrakcyjnionej zieloną roślinnością. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej odnośnie organizacji wesela w Siedlisku Janczar w Pstrągowej, więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ośrodka oraz w kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?

Bezpieczne przechowywanie

Bezpieczne przechowywanie

Mobilne SEO a pozycjonowanie lokalne dla firm w Rzeszowie

Mobilne SEO a pozycjonowanie lokalne dla firm w Rzeszowie