Najgorętsze trendy ślubne 2021 roku

Najgorętsze trendy ślubne 2021 roku

Rok 2021 w kwestii ślubów i wesel najprawdopodobniej będzie wyglądał niezwykle podobnie do roku 2020 - konieczne będą ograniczenia w liczbie gości, a także większą popularnością będą cieszyły się wesela kameralne i imprezy plenerowe. Nie zmienia się jednak jedno, wciąż będzie się przykładało uwagę do stroju Panny Młodej oraz Pana Młodego.

W trendach ślubnych 2021 można odnaleźć powrót minimalizmu, który zestawiony z odpowiednimi akcentami zyska na luksusowym i szykownym wyglądzie. W salonach mody ślubnej Impresja Ślubna Rzeszów dużą popularnością będą cieszyły się niezwykle kobiecie suknie, które są dopasowane do sylwetki Panny Młodej, a jednocześnie suknie, które w dość zalotny i skromny sposób prezentują ramiona oraz plecy. Suknie ślubne z dekoltami w kształcie litery V, a także bieliźnianymi gorsetami i długimi, opadającymi rękawami to strzał w dziesiątkę! A co z sukniami w stylu księżniczki? Panny Młode, które pragną wybrać właśnie taki krój sukienki, również znajdą coś dla siebie w salonach mody, ponieważ wyjątkową uwagą cieszyć będą się suknie w stylu wiktoriańskim. 

A co z modą męską?
Rok 2021 da Panu Młodemu ogromne pole do popisu. Z pewnością w najgorętszych trendach ślubnych 2021 roku każdy Pan Młody znajdzie coś dla siebie. Garnitury nie tylko będą dobierane do sylwetki przyszłego Pana Młodego, ale również do jego osobowości i charakteru. Dobrze skrojona marynarka zestawiona z dopasowanymi spodniami, butami i dodatkami jest gwarancją sukcesu, a więc perfekcyjnego wyglądu. W roku 2021 dużą popularnością będzie się cieszył garnitur granatowy, który dzięki swojej uniwersalności bez problemu będziemy mogli ubrać później na inną okazję. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się również garnitur męski w kolorze niebieskim - idealnie nadaje się do wiosennego i letniego ślubu, podczas gdy na śluby organizowane w sezonie jesiennym lub zimowym świetnie nadają się takie odcienie jak: czerń, granat, a nawet bordo. W roku 2021 można zaszaleć i zamiast tradycyjnego garnituru wybrać taki zdobiony w kratę, abstrakcyjne ornamenty, a także motywy florystyczne. 

Opinie (1)

Anita

2021-09-18 17:26:12

Adres IP:

*.*.*.43

Impresja ślubna posiada w swoim asortymencie przepiękne suknie ślubne.

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Wykorzystanie automatycznych owijarek do poprawy trwałości produktów

Wykorzystanie automatycznych owijarek do poprawy trwałości produktów

Biesiada podkarpacka — co się kryje pod tą nazwą?

Biesiada podkarpacka — co się kryje pod tą nazwą?

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?