Cyfryzacja dokumentów

Cyfryzacja dokumentów

Dzięki procesowi cyfryzacji dokumentów jednakowo przestrzeń biurowa, jak i uniwersytecka zostanie w znaczny sposób udoskonalona. Za pomocą przystosowanych oprogramowań od marki Sharp Optimised University cyfryzacja dokumentów stanie się wydajniejsza, a co za tym idzie szybsza i sprawniejsza.
 
Dokumenty zostaną w odpowiedni sposób zindeksowane oraz przechowane, dodatkowo zachowując wysoką jakość. Przystosowanie każdego etapu zarządzania dokumentami do najnowszych technologii istotnie poprawi produktywność oraz kompetentne zarządzanie kosztami funkcjonowania uczelni. Do usprawnionych procesów będą należały, m.in.: kontrola i zarządzanie przepływem zadań, bezpieczne przechowywanie, skanowanie, kopiowanie, jak również udostępnianie dokumentów. Czasochłonne czynności, do których należą, np.: indeksowanie czy dystrybucja dokumentów, mogą być z łatwością przeprowadzane w sposób zautomatyzowany między innymi za pomocą dotykowych ikon, które zostaną umieszczone na panelach sterowania urządzeń wielofunkcyjnych.
 
Jednym z programów, który zapobiega tworzeniu się nadmiernej ilości dokumentacji w formie papierowej, jest JobRouter — złożony interfejs idealnie przystosuje się do dowolnego środowiska systemowego, gdzie będzie wspierał procesy związane z zarządzaniem dokumentami, monitorowaniem oraz kontrolowaniem procesów zachodzących w wielu lokalizacjach jednocześnie. Dzięki zastosowaniu takiej formy cyfryzacji dokumentów będą mieli Państwo pełną kontrolę nad przejrzystym dostępem do poszczególnych procesów automatyzacji oraz digitalizacji. Prezentowane systemy są przystosowywane bezpośrednio do wielkości firmy lub placówki edukacyjnej — w swobodny sposób można je rozbudowywać, dopasowując do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów. Przetwarzanie dokumentów nigdy nie było łatwiejsze, a to wszystko dzięki narzędziom Optimised Scanning Solutions.
 
Wszystkie wymienione wcześniej czynności cyfryzacji można przeprowadzać podczas automatycznego skanowania lub w ciągu zaledwie kilku sekund za pomocą dotykowych ikon umieszczonych na panelach sterowania poszczególnych urządzeń.

 

Opinie (0)

Zobacz firmy

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Rad Pol Włoskie meble

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Bezpieczne przechowywanie

Bezpieczne przechowywanie

Cyfryzacja dokumentów

Cyfryzacja dokumentów

Rankingi fotelików samochodowych - dlaczego warto z nich korzystać

Rankingi fotelików samochodowych - dlaczego warto z nich korzystać