Bezpieczne przechowywanie

Bezpieczne przechowywanie

Na pewno każdy z nas posiada cenne przedmioty, które chce zabezpieczyć zamykając je w szafce czy szufladzie. Często w biurach, bankach, firmach znajdują się specjalne meble z zamkami, które pozwalają przechowywać w bezpieczny sposób cenne dokumenty, pieniądze i inne rzeczy. W szafkach z zamkami można bez obaw je zostawiać i w razie potrzeby z nich korzystać. Jakie zamki do szafek są dostępne na rynku?

 

 

Szafki z zamkami

W sklepach stacjonarnych, jak i online znajduje się szeroki wybór zamków do szafek, jak i akcesoriów do ich montażu. To głównie zamki kwadratowe meblowe, które dostępne są w wersjach uniwersalnych, jak i prawej czy lewej przystosowanej do otwierania szafki. Pośród oferowanych zamków znajdziemy zamki centralne, zamki baskwilowe, zamki zatrzaskowe, zamki magnetyczne, zamki patentowe, zamki wciskane i inne. Mogą one być zamontowane w dowolnej szafce np.: w biurku, szafce wolnostojącej, wiszącej. Zamki do szafek są oferowane w praktycznych kompletach z kluczykami oraz akcesoriami do montażu. Można również odpowiednie pomoce montażowe albo części do zamków zakupić osobno. To świetna opcja w przypadku, kiedy używane na co dzień zamki w szafkach potrzebują mocniejszego zamontowania albo przy częstym użytkowaniu jakaś ich część po prostu uległa usterce.

 

 

Inne miejsca montażu zamków

Zamki w ofercie wielu producentów np.: Blum, Siso czy IMPORT są dedykowane nie tylko do szafek, ale również kasetek, minibarków, żaluzji, drzwi szklanych, stalowych szafek, witryn, szuflad. Zamki są oferowane zarówno do drzwi otwieranych, jak i przesuwnych. Można więc nimi zabezpieczyć każdą szafkę, szafę czy szufladę zarówno domu, jak i firmie czy pokojach hotelowych. Liczne materiały wykonania oraz opcje kolorystyczne zamków pozwalają je optymalnie dopasować do wybranych mebli czy innych powierzchni.

Meble można od razu zamówić z zamkami, planując aranżację wnętrza. Nie jest problemem jednak ich montaż w meblach gotowych, w których zamykana szafka jest akurat potrzebna. Poszukując zamków do mebli warto przejrzeć zamki do szafek na Akcesoria.meble.pl. To sklep z akcesoriami meblowymi, które zwiększają ich użyteczność i spełniają oczekiwania użytkowników. Prowadzi sprzedaż detaliczną, jak i hurtową dla producentów mebli, stolarzy, architektów.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Poppy Makki Sun

Trzciana 73A
36-071 Trzciana

Średnia Ocena

5/5
Pomoc Drogowa Rzeszów

Wielkopolska 2/2
35-084 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Adam Dziegielewski


Lódz

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Adam Maroszek


Poznan

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Adlerr s.c. Mariusz Orlicki Witold Orlicki


Zabrze

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Agad Przedsiebiorstwo Wielobranzowe Agnieszka Ptaszek


Chorzów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Podobne artykuły