Bezpieczne przechowywanie

Bezpieczne przechowywanie

Na pewno każdy z nas posiada cenne przedmioty, które chce zabezpieczyć zamykając je w szafce czy szufladzie. Często w biurach, bankach, firmach znajdują się specjalne meble z zamkami, które pozwalają przechowywać w bezpieczny sposób cenne dokumenty, pieniądze i inne rzeczy. W szafkach z zamkami można bez obaw je zostawiać i w razie potrzeby z nich korzystać. Jakie zamki do szafek są dostępne na rynku?

 

 

Szafki z zamkami

W sklepach stacjonarnych, jak i online znajduje się szeroki wybór zamków do szafek, jak i akcesoriów do ich montażu. To głównie zamki kwadratowe meblowe, które dostępne są w wersjach uniwersalnych, jak i prawej czy lewej przystosowanej do otwierania szafki. Pośród oferowanych zamków znajdziemy zamki centralne, zamki baskwilowe, zamki zatrzaskowe, zamki magnetyczne, zamki patentowe, zamki wciskane i inne. Mogą one być zamontowane w dowolnej szafce np.: w biurku, szafce wolnostojącej, wiszącej. Zamki do szafek są oferowane w praktycznych kompletach z kluczykami oraz akcesoriami do montażu. Można również odpowiednie pomoce montażowe albo części do zamków zakupić osobno. To świetna opcja w przypadku, kiedy używane na co dzień zamki w szafkach potrzebują mocniejszego zamontowania albo przy częstym użytkowaniu jakaś ich część po prostu uległa usterce.

 

 

Inne miejsca montażu zamków

Zamki w ofercie wielu producentów np.: Blum, Siso czy IMPORT są dedykowane nie tylko do szafek, ale również kasetek, minibarków, żaluzji, drzwi szklanych, stalowych szafek, witryn, szuflad. Zamki są oferowane zarówno do drzwi otwieranych, jak i przesuwnych. Można więc nimi zabezpieczyć każdą szafkę, szafę czy szufladę zarówno domu, jak i firmie czy pokojach hotelowych. Liczne materiały wykonania oraz opcje kolorystyczne zamków pozwalają je optymalnie dopasować do wybranych mebli czy innych powierzchni.

Meble można od razu zamówić z zamkami, planując aranżację wnętrza. Nie jest problemem jednak ich montaż w meblach gotowych, w których zamykana szafka jest akurat potrzebna. Poszukując zamków do mebli warto przejrzeć zamki do szafek na Akcesoria.meble.pl. To sklep z akcesoriami meblowymi, które zwiększają ich użyteczność i spełniają oczekiwania użytkowników. Prowadzi sprzedaż detaliczną, jak i hurtową dla producentów mebli, stolarzy, architektów.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Italia Style Meblościanki do salonu

Wrocławska 42
57-200 Ząbkowice Śląskie

Średnia Ocena

5/5
Notariusz Podkarpacie

Leopolda Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Allecoudent Stomatolog

Głogowska 109
60-266 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Toner do drukarki - oryginalny czy zamiennik?

Toner do drukarki - oryginalny czy zamiennik?

Funkcjonalne klimatyzatory

Funkcjonalne klimatyzatory

Zniżki na bilety lotnicze

Zniżki na bilety lotnicze