Wasiak okna dachowe Podkarpacie

Załęska 82,
35-322 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Rzeszowska firma Wasiak działa na rynku od wielu lat i jest jedną z wiodących firm oferujących okna dachowe, schody strychowe oraz pokrycia dachowe. Przedsiębiorstwo jest oficjalnym dystrybutorem produktów Fakro oraz Corotop. Swój sukces firma zawdzięcza profesjonalnej obsłudze na najwyższym poziomie oraz doskonałej jakości produktom. Wasiak specjalizuje się w sprzedaży i doradztwie w kwestii doboru najlepszych okien dachowych. Są to wyroby marki Fakro - jednej z wiodących w kraju. Klienci znajdą tu kilkaset modeli okien o różnych wykończeniach i w wielu rozmiarach. Firma proponuje także ich tańsze zamienniki. Wszystkie okna w asortymencie Wasiak objęte są wieloletnią gwarancją, a także dożywotnią gwarancją na gradobicie. Do nich dobrać można także odpowiednie kołnierze uszczelniające, wyłazy dachowe, klapy dymowe, świetliki czy różne akcesoria.

 

Wasiak okna dachowe to znany i ceniony dystrybutor wysokiej klasy okien dachowych oraz innych produktów powszechnie cenionej marki FAKRO. Asortyment przedsiębiorstwa Wasiak zawiera bardzo dużo różnych modeli schodów strychowych. W skład asortymentu wchodzą, także dachy oraz membrany dachowe. Wasiak to dystrybutor okien dachowych w kraju. Zdobyliśmy istotne, wieloletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze handlowe oraz mocną sytuację na rynku.

Przejrzyj inne wizytówki Dystrybutor schodów strychowych Wasiak:


Dystrybutor okien dachowych Wasiak to firma funkcjonująca od 20 lat. Działa ona w branży „dachy” i „pokrycia dachowe”. Dodatkiem do tej oferty z tej branży jest szeroki wybór folii, membran i akcesoriów dachowych. Od ponad 20 lat Wasiak okna dachowe  skupia uwagę na ciągły rozwój i zdobywanie nowych partnerów handlowych. Na dzień dzisiejszy firma Wasiak jest jednym z głównych w Polsce dystrybutorów okien dachowych FAKRO i stanowi rolę regionalnej hurtowni dystrybutora na obszarze południowo - wschodniej Polski. www.wasiak.net

Artykuły zewnętrzne dla zewnętrznych serwisów informacyjnych:


Firma Wasiak zapewnia, także sprzedaż detaliczną i hurtową schodów strychowych i membran dachowych. Oferowana przez nas współpraca obejmuje klientów detalicznych, składy materiałów budowlanych oraz firmy dekarskie. Oferujemy satysfakcjonujące zasady handlowe i eskepresową dostawę. Posiadamy na stanach magazynowych ponad 500 okien dachowych FAKRO w wielu rozmiarach i wersjach, a także niezbędne kołnierze uszczelniające, wyłazy dachowe, schody strychowe oraz wiele innych produktów. Wasiak schody strychowe zdobył cenne, wieloletnie doświadczenie i pochwalić się może różnymi realizacjami dla naszych Klientów.

Firma Wasiak dysponuje także szeroką gamą schodów drewnianych. To wysoce estetyczne, solidne, wygodne i proste w obsłudze produkty, które pomogą funkcjonalnie urządzić każdą przestrzeń. Marka oferuje całkowicie bezpieczne schody Fakro, posiadające 3-letnią gwarancję. Ponadto firma ma w asortymencie również schody strychowe metalowe, schody nożycowe czy schody młynarskie. Na klientów firmy czeka także duży wybór wysokogatunkowych pokryć dachowych. Do wyboru są wyroby marki Fakro oraz akcesoria dachowe Corotop. Są to przede wszystkim wysokoparoprzepuszczalne membrany Corotop oraz membrany Fakro. Dzięki nim możliwe jest bezpieczne, solidne i trwałe zabezpieczenie dachu. Pracownicy firmy Wasiak do każdego klienta podchodzą indywidualnie i oferują fachowe doradztwo w kwestii doboru najlepszych rozwiązań.

Jeśli szukasz świetnej jakości okien lub pokryć dachowych, albo estetycznych schodów strychowych, oferta firmy Wasiak z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wasiak okna dachowe Podkarpacie (1)

okna rzeszów

2023-01-29 16:18:32

Adres IP:

*.*.*.22

Grupa Solo zajmuje się produkcją i dystrybucją doskonałej jakości systemów okiennych oraz drzwiowych. W ofercie Solo znaleźć można między innymi okna Bluevolution, Del Sol lub Streamline. To również bogata oferta drzwi przesuwnych i stolarki aluminiowej. Grupa Solo to producent, który rozpoznawalny jest w wielu miastach jak chociażby w Stalowej Woli. Firma powstała jeszcze w 1998 roku i od tego czasu ciągle prężnie się rozwija, dostarczając dzięki temu klientom produktów spełniających wysokie standardy.

ocena

5

Inne firmy

ML System Zespolone szkło

Zaczernie 190G
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
GoWork

Żurawia 47
00-680 Warszawa

Średnia Ocena

1.6/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W internecie zamieszczanych jest bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Bazarynka Dariusz...

Bazarynka Dariusz Stefanczyk - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się mnóstwo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Limbo sp. z o.o. jest także godna...

Limbo sp. z o.o. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci zamieszczanych jest wiele ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Rekin Joanna Krula jest także warta...

Rekin Joanna Krula - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Marma Polskie Folie

Pod Kasztanami 10
35-030 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Big Bagi Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Analiza kosztów i korzyści z automatyzacji produkcji ciastek

Analiza kosztów i korzyści z automatyzacji produkcji ciastek

Recykling i ekologiczne aspekty maszyn do produkcji ciastek

Recykling i ekologiczne aspekty maszyn do produkcji ciastek

Zastosowanie energii odnawialnej w maszynach cukierniczych

Zastosowanie energii odnawialnej w maszynach cukierniczych