Szymon Kasperski Wycena Nieruchomości Rzeszów

Miła 9c/8,
35-314 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Kompleksowa oferta firmy Wycena Nieruchomości Rzeszów Szymon Kasperski obejmuje takie usługi jak wycena: gruntu, działki, mieszkania, domu, budynku, lasu, budowy, a nawet spadku i hipoteki dla banku. Wyceny sporządzane są zazwyczaj w sytuacjach, kiedy ma dojść do sprzedaży lub negocjacji dotyczących nieruchomości, zabezpieczenia kredytu bankowego, czy zmian opłat za użytkowanie wieczyste. Co więcej, zaleca się skorzystanie z usług rzeczoznawcy majątkowego, gdy spółdzielnie zamieniają lokal w nieruchomość lokalową lub naliczenie opłat i odszkodowań w związku ze zmianą planu zagospodarowania.

Firma zajmie się również określeniem podatku od spadku, a także od darowizn, czy odszkodowań, które są związane z wywłaszczeniem nieruchomości w związku z rozbudową lub budową nowej drogi publicznej i inne.
Dodatkowo firma zajmuje się sporządzaniem kosztorysów nieruchomości — szacuje się wartości domów, mieszkań, działek oraz innych nieruchomości. W tym celu Wycena Nieruchomości Łańcut współpracuje z wieloma partnerami, którzy solidnie wykonują zlecone im usługi. Współpraca partnerska dotyczy m.in. firm świadczących usługi remontowe, wykończeniowe oraz firmy zajmujące się obrotem nieruchomości. Dzięki prowadzeniu tak kompleksowej działalności wszyscy klienci będą zadowoleni z uzyskanych rezultatów — wykwalifikowani fachowcy służą poradą w wielu dziedzinach związanych z nieruchomościami.
Wycena Nieruchomości Szymon Kasperski wykonuje usługi z zakresu wyceny nieruchomości w rozumieniu Ustawy o gospodarce nieruchomościami. Biuro Wyceny Nieruchomości Szymon Kasperski z siedzibą w Przemyślu przy ul. Kazimierza Brodzińskiego 4 świadczy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej usługi nieruchomości. Obiektywna wycena, bezpieczeństwo powierzonych informacji, a także konkurencyjna cena w porównaniu do innych firma zajmujących się wyceną nieruchomości są głównymi atutami firmy. Wyceny wykonywane są zgodnie z obowiązującym prawem, jak i standardami zawodowymi. Wszystkie dokumenty sporządzone są w krótkim terminie.

Szymon Kasperski Wycena Nieruchomości Rzeszów (1)

Paulina

2020-02-06 23:06:59

Adres IP:

*.*.*.62

Polecam usługi pana Szymona. Szybko i sprawnie, do tego kompletna dokumentacja wycenianego obiektu i cenne wskazówki co do samej sprzedaży.

ocena

5

Inne firmy

Mr Karcher Krzysztof Kubera

Ziębicka 15 lok. 2
60-164 Poznań

Średnia Ocena

5/5
Pracownia projektowania wnętrz Jakub Sawicki

Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Przyczepą przez Świat - wynajem przyczep

al. Jerozolimskie 247
05-816 Opacz

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci zamieszczanych jest bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Grzenia Wieslawa - Sklep...

Grzenia Wieslawa - Sklep przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie ART CMC jest także korzystna? Jeżeli...

ART CMC - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Mapis. Hurtownia jaj jest także warta...

Mapis. Hurtownia jaj - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol Gdańsk meble włoskie

Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

5/5
MaxtonDesign

Podlesie 26
35-380 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Polskie superowoce, co się do nich zalicza?

Polskie superowoce, co się do nich zalicza?

Maszyny typu multidrop — jak działają?

Maszyny typu multidrop — jak działają?

Rodzaje i zastosowanie balustrad

Rodzaje i zastosowanie balustrad