StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A,
35-307 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 7 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Sotolarts zajmuje się produkcją schodów drewnianych. Siedziba firmy mieści się w Przeworsku koło Rzeszowa. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości schodów na konstrukcji betonowej, giętych, schodów samonośnych oraz schodów z elementami stali nierdzewnej. Dodatkowo firma wykonuje też balustrady zewnętrzne ze stali nierdzewnej lub z drewna oraz balustrady wewnętrzne. Wszystkie produkty oferowane przez tę firmę są wykonywane w wysokim standardzie. Jednym z profili działalności Stolarts jest stolarka artystyczna, w ramach której wykonywane są unikatowe projekty przygotowywane na indywidualne zamówienie klienta. Firma wykonuje też stylowe motywy dekoracyjne. Stolarts specjalizuje się także w hurtowej produkcji parapetów drewnianych i elementów schodowych, dzięki wykorzystaniu nowoczesnego parku maszynowego. W ofercie firmy są także niestandardowe zadaszenia i altany. Firma działa na terenie całej Polski. Dodatkowo dzięki wykorzystaniu w produkcji specjalistycznych urządzeń oraz solidnych materiałów produkty tej firmy cieszą się też dużym zainteresowaniem klientów zagranicznych. Firma do produkcji używa różnych surowców wytwórczych oraz najwyższej jakości drewna. Unikatowy design, atrakcyjne stawki cenowe oraz wysoka jakość oferowanych produktów sprawia, że grono klientów krajowych i zagranicznych stale się powiększa. Firma kieruje się w swoim wytwórstwie unikatową estetyką oraz zastosowaniem solidnych surowców, co sprawia, że cały asortyment jest trwały i precyzyjnie wykonany.

Stolarka artystyczna Stolarts to przedsiębiorstwo, specjalizująca się w budowaniu schodów i balustrad z drewna. W ofercie firmy Stolarts dostępny jest każdy rodzaj schodów, między innymi: schody samonośne, schody dywanowe, schody na konstrukkcji metalowej, czy też schody drewniane w stylu angielskim. Produkowane przez nas schody wyróżniają się bardzo wysoką jakością i wyglądem. Oferowane są w znakomitej cenie, przez co grono naszych odbiorców zarówno w Polsce jak i w krajach Europy Zachodniej stale się poszerza. Nasz asortyment zawiera, także najróżniejszego typu balustrady drewniane oraz ze stali nierdzewnej.

Sprawdź również inne katalogi  połączone z Stolarts schody drewniane Rzeszów:


Producent schodów, balustrad i altan Stolarts Rzeszów trudni się produkcją doskonałej klasy schodów drewnianych, zwracając szczególną uwagę na zapewnianiu swoim Klientom komfortu użytkowania. Na codzień wykorzystujemy najlepsze materiały wytwórcze oraz profesjonalne maszyny, dlatego produkowany przez Stolarts asortyment jest bardzo solidny i precyzyjnie wykonany. Wykorzystywane przez nas innowacyjne technologie sprawiają, że specjalizujemy się również w produkcji hurtowej parapetów drewnianych, oraz elementów schodowych. Produkty Stolarts cieszą się dużym zainteresowaniem odbiorców krajowych, jak i europejskich. Poza tym zajmujemy się także wykonywaniem nietypowych zadaszeń i altan ogrodowych. stolarts.pl

Inne serwisy www gdzie znajdziesz informacje związane z Stolarts schody drewniane Rzeszów:


Oferowana przez nas stolarka artystyczna odróżnia się sposród konkurencji starannością wykonania i jakością realizacji realizowanych zleceń. Zapewniamy autorskie rozwiązania tworzone na podstawie długoletniego doświadczenia i kompetentnego grona fachowców. Producent schodów, balustrad i altan Stolarts do dyspozycji Klientów oferuje różnego rodzaju balustrady zewnętrzne oraz wewnętrzne. Nasz asortyment bazuje na wysokiej surowcach ze stali nierdzewnej oraz szlachetnym drewnie. W każdej z projektach zważamy na indywidualne preferencje naszych zleceniodawców i kontrahentów.

StolArts (7)

Zofia

2023-07-26 12:39:42

Adres IP:

*.*.*.164

Polecam panów ze Stolarts, ich podejście do pracy jest niezwykle profesjonalne, a efekt końcowy przyciąga wzrok każdego odwiedzającego.

ocena

5
Danuta

2020-07-30 12:35:30

Adres IP:

*.*.*.55

Fajnie, że jest możliwość zamówienia indywidualnego projektu wg wytycznych klienta bo nie każdy wykonawca tak działa. My zdecydowaliśmy się oprócz schodów na oryginalną poręcz i wszystko wyszło na koniec super. Dziękujemy.

ocena

5
Bogdan

2020-06-26 09:58:29

Adres IP:

*.*.*.37

Firma montowała dla nas schody wykonane z litego drewna, bardzo nam się podoba efekt końcowy.

ocena

5
Łukasz

2020-05-11 07:40:07

Adres IP:

*.*.*.75

Terminowo, wszystkie prace wykonane czysto i jak trzeba. Od razu widać, że ma się do czynienia z fachowcami. Polecam.

ocena

5
Agawa

2020-01-27 10:19:20

Adres IP:

*.*.*.93

Balustrada na zamówienie od Stolarts to prawdziwy majstersztyk ! Warto zaglądnąć na stronę i obejrzeć skończone realizacje.

ocena

5
~Janusz

2019-11-27 12:51:04

Adres IP:

*.*.*.111

Wykonali dla mnie bardzo solidną i pięknie wykończoną balustradę drewnianą na balkon

ocena

5
Miłosz

2019-04-01 06:06:08

Adres IP:

*.*.*.4

Firma Sotolarts wykonywała u mnie przy budowie domu schody i są świetne. Bardzo dobre wykonanie w parze z ładnym designem. Nowoczesne i co najważniejsze bezpieczne.

ocena

5

Inne firmy

Dozamel sp. z o.o.

Fabryczna 10
53-609 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
wporzadku.com

Piotrkowska 270
93-286 Łódź

Średnia Ocena

3/5
Meble RESMAR

Nienadówka 164
36-052 Nienadówka

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Na rynku znajduje się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Cichy Urszula - Sklep spozywczo -...

Cichy Urszula - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci znajduje się wiele ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie La Cava - Pizzeria jest także warta uwagi?...

La Cava - Pizzeria - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Halas Joanna - Handel art....

Halas Joanna - Handel art. przemyslowymi - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy

Poznańska 55A
60-852 Poznań

Średnia Ocena

1/5
Wielkopolskie Centrum Medycyny Pracy

Poznańska 55A
60-852 Poznań

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?