Przychodnia Rehavitae - USG Ostrowiec

Denkowska 45a,
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 11 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

W Centrum REHAVITAE można skorzystać z pomocy wykwalifikowanej kadry specjalistów w dziedzinie urologii, pulmonologii, dietetyki, ortopedii - ortopeda Ostrowiec, fizjoterapii, jak również osteopatii. W gabinetach lekarskich dostępny jest również najnowocześniejszej generacji aparat USG, na którym można dokonać dokładnych oględzin organizmu. REHAVITAE oferuje również wiele usług zdrowotnych związanych z zakresem rehabilitacyjnym, tj. terapią manualną. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to jedna z największych zalet centrum REHAVITAE. 

REHAVITAE Rehabilitacja Funkcjonalna i Osteopatia to placówka, w której gabinetach lekarskich w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępnych jest wiele kompleksowych usług. Centrum znane jest z oferowanego profesjonalizmu oraz indywidualnego podejścia do każdego pacjenta, oraz jego przypadku. Wysoko wykwalifikowana kadra lekarzy specjalistów jest gwarancją stawiania trafnych diagnoz oraz wysokiej skuteczności późniejszego leczenia. Pacjentom zapewniana jest kompleksowa opieka medyczna. REHAVITAE to innowacyjna placówka, w której wykwalifikowani specjaliści podejmują pracę z zakresu opieki zdrowotnej: ortopedii, urologii, pulmonologii, terapii manualnej, jak również osteopatii. Centrum zlokalizowane jest w Ostrowcu Świętokrzyskim i czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, dzięki czemu każdy może skorzystać z usług lekarzy specjalistów. W przychodni panuje przyjazna atmosfera, która jest kluczem do osiągnięcia zadowolenia z wizyty przez pacjenta. W Centrum REHAVITAE można nie tylko skorzystać z pomocy lekarzy specjalistów, ale również wykonać badania z wykorzystaniem nowoczesnego aparatu USG. W ośrodku swój gabinet ma dietetyk, który nie tylko zajmuje się pomocą w redukcji masy ciała, ale również ocenia wpływ choroby na stan odżywienia oraz odwrotnie, wpływu odżywienia na wyniki leczenia poszczególnych chorób. W ofercie REHAVITAE istnieje możliwość skorzystania z usług osteopaty, który wykorzystuje techniki manualne to stawiania diagnozy oraz leczenia chorych.

Oprócz tego w REHAVITAE dostępni są specjaliści, którzy zajmują się ortopedią regeneracyjną oferujący zabiegi stymulujące naturalne procesy naprawcze uszkodzonych tkanek. Pulmonolog Ostrowiec zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób układu oddechowego. Fizjoterapeuci specjalizują się z rehabilitacji zakresu Terapii Manualnej, która polega na manualnym badaniu oraz leczeniu schorzeń ruchu. W gabinetach lekarskich dostępni są specjaliści od nowoczesnej diagnostyki i terapii schorzeń układu moczowego, którzy planują specjalistyczne leczenie urologiczne.

 

Rehavitae  to specjalistyczna placówka terapii manualnej, mająca swoją siedzibę w Ostrowcu Św. w Małopolsce, niedaleko Starachowic. Gabinet medyczny składa się przede wszystkim z doświadczonych lekarzy, w tym z urologów, ortopedów, pulmonologów, fizjoterapeutów, rehabilitantów oraz chirurgów. Specjaliści podchodzą do każdego bardzo indywidualnie i jednocześnie profesjonalnie. To tutaj   wykorzystywane są najnowsze technologie oraz efektywne metody, dzięki którym na pewno otrzymasz oczekiwaną pomoc.

Zakres usług tego centrum medycznego Rehavitae Ostrowiec Św.  jest bardzo szeroka. Klienci mogą wybrać na przykład zabiegi kosmetyczne wokół twarzy, ale też całego ciała. Lipoliza, mezoterapia, botoks czy w końcu lifting znacznie poprawi wygląd twojej skóry. Oprócz tego wybierając ten ośrodek, pacjent ma możliwość zbadania się nowoczesnym sprzętem do ultrasonografii, i sprawdzic co dokładnie kryje się pod skórą. Specjalista łatwiej postawi diagnozę i zleci skuteczne leczenie.  Rehavitae Ostrowiec Świętokrzyski   posługując się najnowszym technologiom i innowacyjnym procedurom, oferuje zabiegi z wielu obszarów w tym z pulmonologii, ortopedii, terapii manualnej, oraz osteopatii.

Sprawdź inne strony www z Rehavitae w Ostrowcu Świętokrzyskim:

REHAVITAE USG Ostrowiec
Osocze bogatopłytkowe w ortopedii
Jak skutecznie się odchudzać?
Przychodnia REHAVITAE
Rehavitae USG Ostrowiec


Dużą zaletą kliniki zdecydowanie jest to, że skupia specjalistów z tak wielu dziedzin w jednym miejscu. Z przychodni mogą skorzystać zarówno pacjenci, cierpiące na problemy z oddychaniem, chcące poprawić nieco swój wygląd, czy potrzebujące intensywnej rehabilitacji. Rehavitae usługi medyczne w korzystnych cenach. Warto wybrać Rehavitae. Szczególnie, jeśli zależy ci na doświadczonych specjalistach. Przychodnia cieszy się dobrymi opiniami. Oddając się w ręce specjalistów masz pewność, że podczas każdego zabiegu atmosfera będzie intymna. Wejdź na stronę https://www.rehavitae.pl - umów się na wizytę, skorzystaj z usług Rehavitae i ciesz się zdrowiem!

Przychodnia Rehavitae - USG Ostrowiec (11)

Dawid

2020-04-14 13:59:44

Adres IP:

*.*.*.19

Najlepsze miejsce na fizjoterapię w Ostrowcu.

ocena

5
Szymon

2020-03-05 12:20:46

Adres IP:

*.*.*.73

Muszę pochwalić tą przychodnię, nie myślałem że tak szybko powrócę do pełnej sprawności po złamaniu. Dziękuję.

ocena

5
Ada

2020-02-23 17:07:59

Adres IP:

*.*.*.109

Bardzo dobry pulmonolog na miejscu.

ocena

5
Bartek

2020-01-22 17:16:02

Adres IP:

*.*.*.88

Konsultacje fizjoterapeutyczne z zakresu terapii manualnej polecił mi w tej przychodni mój lekarz rodzinny. Profesjonalne podejście do pacjenta i nader szczegółowy wywiad choroby czym jestem pozytywnie zaskoczony.

ocena

5
Kasia

2020-01-05 16:20:14

Adres IP:

*.*.*.30

Dobra opieka i dogodne terminy, poza tym wizyta zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze.

ocena

5
Elżbieta

2019-12-18 12:33:17

Adres IP:

*.*.*.45

Jestem zadowolona z przebiegu mojej rehabilitacji tutaj.

ocena

5
Agnieszka

2019-08-30 12:57:14

Adres IP:

*.*.*.79

Placówka godna polecenia.

ocena

5
Anna

2019-08-09 12:38:54

Adres IP:

*.*.*.35

Przychodnia Rehavitae świadczy bardzo dobre usługi w zakresie dietetyki. Korzystałam z porad specjalistów i jestem zadowolona z efektu. Udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.

ocena

5
Zef999

2019-03-07 18:09:16

Adres IP:

*.*.*.63

Całe leczenie tutaj OK, polecam

ocena

5
Sandra

2018-04-12 18:53:01

Adres IP:

*.*.*.29

Polecam. Rehavitae zaopatrzone jest w bardzo dobrych specjalistów

ocena

5
Ewa

2018-04-05 11:59:56

Adres IP:

*.*.*.47

Zawsze bardzo dobry poziom leczenia i obsługi w Rehavitae. Polecam!

ocena

5

Inne firmy

Ośrodek Terapii COGITO - diagnoza psychologiczna Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Agencja Marketingowa Softnetium - grafika

Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
MasterPack producent opakowań z tektury

Ruczajowa 1
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

W sieci zamieszczanych jest bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Bort-Wimar sp.j. Sklep...

Bort-Wimar sp.j. Sklep wielobranzowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku pojawia się bardzo dużo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Hort-Cafe sp.j. Restauracja,...

Hort-Cafe sp.j. Restauracja, kawiarnia - Sklepy firmowe - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się bardzo dużo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Imap Technologies sp. z o.o. jest...

Imap Technologies sp. z o.o. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Marma Polskie Folie

Pod Kasztanami 10
35-030 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Big Bagi Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Analiza kosztów i korzyści z automatyzacji produkcji ciastek

Analiza kosztów i korzyści z automatyzacji produkcji ciastek

Recykling i ekologiczne aspekty maszyn do produkcji ciastek

Recykling i ekologiczne aspekty maszyn do produkcji ciastek

Zastosowanie energii odnawialnej w maszynach cukierniczych

Zastosowanie energii odnawialnej w maszynach cukierniczych