Poradnia Dobry Dietetyk

Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Mgr Elżbieta Noculak jest dietetykiem, który świadczy pomoc pacjentom z zakresu zdrowego żywienia w swojej poradni Dobry Dietetyk w Rzeszowie. Specjalizuje się w w wielu dziedzinach, zapewniając pacjentom szeroką gamę usług dietetycznych. Do poradni mogą zgłosić się osoby, które chcą poprawić jakość swojego odżywiania z różnych powodów.

Konsultacje z dietetykiem kojarzą się przede wszystkim jako metoda redukcji wagi. W istocie, specjalista rzeczywiście zajmuje się po pomocą osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Pomoc dietetyka dotyczy jednak znacznie szerszego zakresu. Oprócz osób, które chcą stracić na wadze, do poradni dietetycznej często zgłaszają się osoby, którym zależy na tym, aby na wadze przybrać. Zwiększenie dziennego spożycia kalorycznego pod okiem doświadczonego dietetyka pozwoli w kontrolowany i bezpieczny sposób nadać sylwetce pożądanych kształtów i wzmocnić organizm.

Mgr Elżbieta Noculak z niezwykłą starannością komponuje również jadłospisy dla osób, które cierpią na różne choroby i dolegliwości, wymagające wdrożenia prawidłowej diety. Dzięki temu pacjenci zyskują wsparcie w walce z chorobą, a także mogą pozbyć się różnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, nietolerancji oraz alergii żywieniowych. Niepokojące badania krwi, wskazujące na podwyższony poziom cholesterolu lub cukru również mogą być powodem do tego, aby zdecydować się na opiekę dietetyka i wdrożyć profilaktyczną dietę.

Przed przystąpieniem do opracowania programu żywieniowego, dietetyk Rzeszów przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad zdrowotny i wykonuje pomiar. Na podstawie analizy stanu zdrowia pacjenta, składu jego ciała i masy przygotowywane są zalecenia dietetyczne. Oczekiwanie na program w poradni Dobry Dietetyk trwa około 7 dni, ponieważ jest on opracowywany indywidualnie, ściśle do potrzeb pacjenta. Składa się na niego pakiet jadłospisów, osobnych na każdy dzień diety, a także lista zakupów i opis sposobu przyrządzenia każdej z potraw.

Poradnia Dobry Dietetyk (6)

Damian

2020-08-06 11:13:23

Adres IP:

*.*.*.45

Początkowo nie byłem przekonany do wizyty u dietetyka lecz zupełnie nie potrzebnie. Dietetyk Elżbieta Noculak to świetna profesjonalistka z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wdrożona dieta szybko pozwoliła zauważyć mi pierwsze efekty. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali.

ocena

5
Olka

2020-03-04 13:22:19

Adres IP:

*.*.*.29

W końcu jestem na diecie, która nie dość,że przynosi dobre efekty, to nie jest głodowa. Wizyta u dietetyka, to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Polecam.

ocena

5
Berti

2020-02-14 12:06:57

Adres IP:

*.*.*.55

Długo się opierałem przed wizytą w poradni dietetycznej, bo bałem się, że nie podołam tej diecie. Jak się okazuje dieta wcale nie jest taka straszna. Uwzględnia to co lubię jeść i chociaż początki były trudne, to z czasem nowe nawyki żywieniowe wchodzą w krew.

ocena

5
Dora

2019-05-24 16:54:00

Adres IP:

*.*.*.90

Jestem od kilku tygodni na diecie od dietetyka i przyznam,że czuję się dobrze, a nowe nawyki żywieniowe powoli stają się codziennością. Warto naprawdę.

ocena

5
Karolina

2019-02-10 21:23:22

Adres IP:

*.*.*.67

Pani mgr Noculak ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nawiązałyśmy naprawdę dobry kontakt.

ocena

5
Tomek

2018-11-02 11:23:54

Adres IP:

*.*.*.72

Jetem bardzo zadowolony z opracowanej diety. Pierwszy raz nie męczyłem się będąc na diecie i nie musiałem radykalnie zmieniać nawyków żywieniowych.

ocena

5

Inne firmy

Rad-Pol Włoskie meble

Al. Jerozolimskie 200
02-486 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
LEMAR zakład tworzyw sztucznych

Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Owoce liofilizowane L&L Longlife

Lwowska 142/72A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci zamieszczanych jest mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie Adamus Adam Swigon jest...

Adamus Adam Swigon - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku pojawia się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Kozica Lukasz - Sklep wedkarsko -...

Kozica Lukasz - Sklep wedkarsko - pszczelarski - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się mnóstwo ofert pracy, na które można aplikować. Czy praca w firmie Cyganek Stanislaw. Warsztat szewski jest...

Cyganek Stanislaw. Warsztat szewski - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Narożniki tapicerowane ELTAP

Mroczeń 203
63-604 Baranów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Adwokat Rzeszów M. Wojciechowska i wspólnicy

Mochnackiego 25/3
35-016 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
gazetki promocyjne


Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Czym są materiały kompozytowe i jakie mają zastosowanie?

Czym są materiały kompozytowe i jakie mają zastosowanie?

Co to jest prawo karne?

Co to jest prawo karne?

Mosiężne oświetlenie, gdzie się sprawdzi?

Mosiężne oświetlenie, gdzie się sprawdzi?