Poradnia Dobry Dietetyk

Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Mgr Elżbieta Noculak jest dietetykiem, który świadczy pomoc pacjentom z zakresu zdrowego żywienia w swojej poradni Dobry Dietetyk w Rzeszowie. Specjalizuje się w w wielu dziedzinach, zapewniając pacjentom szeroką gamę usług dietetycznych. Do poradni mogą zgłosić się osoby, które chcą poprawić jakość swojego odżywiania z różnych powodów.

Konsultacje z dietetykiem kojarzą się przede wszystkim jako metoda redukcji wagi. W istocie, specjalista rzeczywiście zajmuje się po pomocą osobom, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Pomoc dietetyka dotyczy jednak znacznie szerszego zakresu. Oprócz osób, które chcą stracić na wadze, do poradni dietetycznej często zgłaszają się osoby, którym zależy na tym, aby na wadze przybrać. Zwiększenie dziennego spożycia kalorycznego pod okiem doświadczonego dietetyka pozwoli w kontrolowany i bezpieczny sposób nadać sylwetce pożądanych kształtów i wzmocnić organizm.

Mgr Elżbieta Noculak z niezwykłą starannością komponuje również jadłospisy dla osób, które cierpią na różne choroby i dolegliwości, wymagające wdrożenia prawidłowej diety. Dzięki temu pacjenci zyskują wsparcie w walce z chorobą, a także mogą pozbyć się różnych dolegliwości ze strony układu pokarmowego, nietolerancji oraz alergii żywieniowych. Niepokojące badania krwi, wskazujące na podwyższony poziom cholesterolu lub cukru również mogą być powodem do tego, aby zdecydować się na opiekę dietetyka i wdrożyć profilaktyczną dietę.

Przed przystąpieniem do opracowania programu żywieniowego, dietetyk Rzeszów przeprowadza z pacjentem dokładny wywiad zdrowotny i wykonuje pomiar. Na podstawie analizy stanu zdrowia pacjenta, składu jego ciała i masy przygotowywane są zalecenia dietetyczne. Oczekiwanie na program w poradni Dobry Dietetyk trwa około 7 dni, ponieważ jest on opracowywany indywidualnie, ściśle do potrzeb pacjenta. Składa się na niego pakiet jadłospisów, osobnych na każdy dzień diety, a także lista zakupów i opis sposobu przyrządzenia każdej z potraw.

Poradnia Dobry Dietetyk (6)

Damian

2020-08-06 11:13:23

Adres IP:

*.*.*.45

Początkowo nie byłem przekonany do wizyty u dietetyka lecz zupełnie nie potrzebnie. Dietetyk Elżbieta Noculak to świetna profesjonalistka z odpowiednim podejściem do pacjenta. Wdrożona dieta szybko pozwoliła zauważyć mi pierwsze efekty. Polecam wszystkim, którzy jeszcze się nie zdecydowali.

ocena

5
Olka

2020-03-04 13:22:19

Adres IP:

*.*.*.29

W końcu jestem na diecie, która nie dość,że przynosi dobre efekty, to nie jest głodowa. Wizyta u dietetyka, to najlepsza decyzja jaką podjęłam. Polecam.

ocena

5
Berti

2020-02-14 12:06:57

Adres IP:

*.*.*.55

Długo się opierałem przed wizytą w poradni dietetycznej, bo bałem się, że nie podołam tej diecie. Jak się okazuje dieta wcale nie jest taka straszna. Uwzględnia to co lubię jeść i chociaż początki były trudne, to z czasem nowe nawyki żywieniowe wchodzą w krew.

ocena

5
Dora

2019-05-24 16:54:00

Adres IP:

*.*.*.90

Jestem od kilku tygodni na diecie od dietetyka i przyznam,że czuję się dobrze, a nowe nawyki żywieniowe powoli stają się codziennością. Warto naprawdę.

ocena

5
Karolina

2019-02-10 21:23:22

Adres IP:

*.*.*.67

Pani mgr Noculak ma bardzo dobre podejście do dzieci. Nawiązałyśmy naprawdę dobry kontakt.

ocena

5
Tomek

2018-11-02 11:23:54

Adres IP:

*.*.*.72

Jetem bardzo zadowolony z opracowanej diety. Pierwszy raz nie męczyłem się będąc na diecie i nie musiałem radykalnie zmieniać nawyków żywieniowych.

ocena

5

Inne firmy

Paltex

Danków 155
42-165 Lipie

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Maszyny czyszczące LINEA

Warszawska 139
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Balustrady nierdzewne Rzeszów Rail-Inox

Pstrągowa 27
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W internecie zamieszczanych jest bardzo dużo ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Keycom s.c. jest także godna...

Keycom s.c. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku zamieszczanych jest bardzo dużo ofert pracy, na które można aplikować. Czy praca w firmie Akces-Alarm Krzysztof Bozek jest także...

Akces-Alarm Krzysztof Bozek - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie znajduje się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Grzyb Zenon - Sklep spozywczo -...

Grzyb Zenon - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Data Com Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Patrol Militaria Rzeszów

Świętego Mikołaja 2
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
MotoX - odzież motocyklowa

Prymasa Tysiąclecia 74 B
01-424 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Ławeczka w stylu klasycznym

Ławeczka w stylu klasycznym

Budujesz dom? Kup najlepsze okna

Budujesz dom? Kup najlepsze okna

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?