Mesologic Systems - Urządzenia do medycyny estetycznej

Wyszyńskiego 62,
05-220 Zielonka

https://mesologic.pl/ 601581531

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Mesologic to nowoczesny koncept, którego misją jest niesienie wiedzy o najnowszych dostępnych metodach i technologiach walki z problemami natury estetycznej. Od ponad dziesięciu lat firma zajmuje się dystrybucją najnowszych urządzeń i preparatów medycznych przeznaczonych do użytku w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej, kosmetologii i fizjoterapii. 


W ofercie Mesologic znajdują się innowacyjne urządzenia do przeprowadzania zabiegów medycyny estetycznej, m. in. HydroREGEN służący do oczyszczania wodorowego, Madexim inCO2 KBX - sprzęt do karboksyterapii , Plasma Gel Maker - autologiczny wypełniacz tkankowy czy MesoPRP+ - wirówka do osocza PRP oraz PRF. 


Klienci mogą wybierać także spośród bogatej oferty kosmetyków, wypełniaczy oraz preparatów do karboksyterapii i mezoterapii.
Mesologic współpracuje z nowoczesnymi i uznanymi klinikami medycyny estetycznej oraz profesjonalnymi gabinetami kosmetologicznymi i fizjoterapeutycznymi. Dzięki wieloletnie obecności na rynku, firma wyrobiła sobie opinię rzetelnego partnera biznesowego.

Mesologic Systems - Urządzenia do medycyny estetycznej (6)

Natalia

2019-11-25 09:25:48

Adres IP:

*.*.*.143

Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze można liczyć na ich wsparcie. Zawsze dobrze doradzą. Po prostu są to profesjonaliści.

ocena

5
Iza

2019-10-30 16:11:48

Adres IP:

*.*.*.81

Mesologic Systems specjalizuje się w sprzedaży zaawansowanych urządzeń, produktów leczniczych. Widać to na pierwszy rzut oka. Bardzo bogata oferta produktów. Każdy znajdzie coś dla siebie.

ocena

5
Marysia 009

2019-07-01 20:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

Urządzenia do medycyny estetycznej od MESOLOGIC SYSTEMS polecila mi znajoma co rowniez siedzi w tym temacie. Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi klienta długiej gwarancji jak i również jakości urządzeń. Dają dobre efekty w szybkim czasie. Klientki i klienci zaufali nam dzięki otrzymywanym efektom po zabiegach. Często zdarza się, że klienci zawsze wracają do naszego gabinetu ponownie.

ocena

5
Gosia

2019-04-01 02:02:02

Adres IP:

*.*.*.4

Serdecznie polecam urządzenia Mesologic Systems. Mój gabinet wyposażyłam w urządzenia tej firmy i szczerze polecam. Klientki zadowolone wracają do mniie:)

ocena

5
Anna

2019-03-25 12:32:01

Adres IP:

*.*.*.198

Mesologic Systems jest bardzo profesjonalną firmą, która zajmuję się dystrybucją najnowszych urządzeń i preparatów medycznych przeznaczonych do użytku w profesjonalnych gabinetach medycyny estetycznej. Jestem bardzo zadowolona z dostarczonych urządzeń do karboksyterapii. Są niezawodne. Serdecznie polecam

ocena

5
maria

2019-02-01 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.3

polecam Mesologic Systems - Urządzenia do medycyny estetycznej. Korzystam z ich urządzeń są dobrej jakości. Nie psują się co najważniejsze.

ocena

5

Inne firmy

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Matejki 12
35-105 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Przychodnia Rehavitae - USG Ostrowiec

Denkowska 45a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Mr Karcher Krzysztof Kubera

Ziębicka 15 lok. 2
60-164 Poznań

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci znajduje się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Palasiak M. Sklep wielobranzowy s.c....

Palasiak M. Sklep wielobranzowy s.c. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W internecie pojawia się wiele ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Kondrat Andrzej. Kantor wymiany walut...

Kondrat Andrzej. Kantor wymiany walut - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się wiele ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Brela Cecylia - Sklep spozywczo - przemyslowy jest...

Brela Cecylia - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Klinika Naczyniowa Doppler Instytut Warszawa

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Rad-Pol Gdańsk meble włoskie

Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

5/5
MaxtonDesign

Podlesie 26
35-380 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Polskie superowoce, co się do nich zalicza?

Polskie superowoce, co się do nich zalicza?

Maszyny typu multidrop — jak działają?

Maszyny typu multidrop — jak działają?

Rodzaje i zastosowanie balustrad

Rodzaje i zastosowanie balustrad