MasterPack producent opakowań z tektury

Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Kartony.info - producent kartonowych opakowań  oferuje opakowania tekturowe najwyższej jakości, które dostępne są w różnych wymiarach, a nawet wersjach kolorystycznych. W asortymencie sklepu dostępne są warianty pokrycia tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je dostosować idealnie do swoich wymagań. Kartony.info - sklep internetowy kartonowych opakowań posiada nowoczesny park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz produkcji pudełek tekturowych jest sprawny i nadzwyczaj profesjonalny - wszystkie pudełka wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na pudełka w MasterPack Janusz Grzesik wykonywane są także nadruki za pomocą techniki fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpiecznie, a więc są w pełni ekologiczne.


Może Cię zainteresują inne katalogi powiązane z  Kartony.info - producent opakowań z kartonu:
Master Pack
Opakowania kartonowe Master Pack
MasterPack opakowania z tektury falistej
MASTER PACK producent opakowań
Opakowania z tektury falistej na butelki


Producent opakowań kartonowych specjalizuje się w wytwarzaniu kartonów fasonowych, które są zazwyczaj wykorzystywane do spedycji towarów, ale równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania książek i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca docelowego. Pudełka fasonowe są zazwyczaj kupowanymi kartonami, ponieważ są łatwe w złożeniu, do którego nie potrzeba taśm klejących. Kartony.info - sklep internetowy kartonowych opakowań dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.


Może Cię zainteresują inne porady połączone z  Producent opakowań kartonowych MasterPack:

Taśmy opakowanioweć
Opakowania z tektury
Czy ozdobne opakowania na wino z tektury są dobrą opcją?
Pudełka archiwizacyjne niezastąpione w porządkowaniu dokumentów
Kartony w domu - do czego mogą się przydać?


Master Pack to producent uniwersalnych, praktycznych opakowań z tektury falistej - materiału wyróżniającego się trwałością i lekkością, a przy tym przyjaznego środowisku. Wśród proponowanych przez firmę produktów znajdują się chociażby opakowania składane bez użycia taśmy, kleju czy innych trwałych łączeń. Wspaniale sprawdzą się one w sprzedaży wysyłkowej, ich montaż jest łatwy i intuicyjny, co pozwala zaoszczędzić w czasie niego dużo czasu.


Jednocześnie pudełka te można swobodnie składać i rozkładać według potrzeb. Są więc wielorazowe i praktyczne. Innym popularnym rodzajem opakowań są kartony klapowe - ten klasyczny model sprawdzi się nie tylko w sklepach, ale i jako miejsce do przechowywania przedmiotów oraz ich transportu w czasie przeprowadzek. W biurach i gabinetach natomiast docenione zostaną pudełka archiwizacyjne z wyciętymi wygodnymi uchwytami i z dołączonymi wiekami. Dobrane w odpowiednim rozmiarze pomogą w organizacji dokumentów.
Dbając o potrzeby swoich klientów, Master Pack oferuje swoje produkty w atrakcyjnych cenach i wielu rozmiarach. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może wybrać typ opakowania najbardziej odpowiadający jej gustowi. Dostępne są też one w dwóch opcjach kolorystycznych - białej lub brązowej.

Ciekawą propozycją opakowań z tektury są te przeznaczone do pakowania na prezenty butelek z winem, piwem, nalewkami lub innych alkoholi. Pudełka te pomieszczą nawet do sześciu egzemplarzy trunku, jednocześnie zachowując estetyczny wygląd. Drugim rodzajem kartonów na alkohole są opakowania wysyłkowe. Wykonywane są one z trwałej, pięciowarstwowej tektury i skutecznie zabezpieczą przed uszkodzeniem do dwunastu butelek. Osoby chcące spersonalizować swoje opakowania i w ten sposób lepiej wypromować prowadzoną przez siebie działalność, mogą skorzystać również z usługi wykonania nadruku na opakowaniach. Master Pack jest w stanie przy pomocy ekologicznych farb wodnych umieścić na nich napisy informacyjne lub emblematy.

MasterPack producent opakowań z tektury (0)

Inne firmy

Inter Cars SA

Powsińska 64
02-903 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Wastelands Interactive Leszek Lisowski

ul. Łąkowa 7a
90-562 Łódź

Średnia Ocena

2/5
Klinika medycyny estetycznej Warszawa


Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Na rynku zamieszczanych jest mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Konieczna Maria - Sklep...

Konieczna Maria - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku pojawia się wiele ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Nauczycielskie Kolegium Jezyków Obcych w Suchej...

Nauczycielskie Kolegium Jezyków Obcych w Suchej Beskidzkiej - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci pojawia się mnóstwo ofert pracy, na które można aplikować. Czy praca w firmie Polakiewicz Teresa - Sklep wielobranzowy jest także...

Polakiewicz Teresa - Sklep wielobranzowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Big Bagi Cerplast

Robotnicza 50
39-100 Ropczyce

Średnia Ocena

5/5
Doradztwo regulacyjne Whiteberg Rzeszów

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Niewczas Szkółka Sadzonek Truskawek

Wielowicz 31
89-412 Sośno

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak agencja interaktywna pomaga w mierzeniu skuteczności kampanii online?

Jak agencja interaktywna pomaga w mierzeniu skuteczności kampanii online?

Zalety inwestowania w usługi agencji interaktywnej

Zalety inwestowania w usługi agencji interaktywnej

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?

Czy tonery zamienne są opłacalnym wyborem dla małych firm?