MasterPack producent opakowań z tektury

Ruczajowa 1,
35-304 Rzeszów

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Kartony.info - producent kartonowych opakowań  oferuje opakowania tekturowe najwyższej jakości, które dostępne są w różnych wymiarach, a nawet wersjach kolorystycznych. W asortymencie sklepu dostępne są warianty pokrycia tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je dostosować idealnie do swoich wymagań. Kartony.info - sklep internetowy kartonowych opakowań posiada nowoczesny park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz produkcji pudełek tekturowych jest sprawny i nadzwyczaj profesjonalny - wszystkie pudełka wykonane są z najwyższej jakości tektury najlepszej jakości, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na pudełka w MasterPack Janusz Grzesik wykonywane są także nadruki za pomocą techniki fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpiecznie, a więc są w pełni ekologiczne.


Może Cię zainteresują inne katalogi powiązane z  Kartony.info - producent opakowań z kartonu:
Master Pack
Opakowania kartonowe Master Pack
MasterPack opakowania z tektury falistej
MASTER PACK producent opakowań
Opakowania z tektury falistej na butelki


Producent opakowań kartonowych specjalizuje się w wytwarzaniu kartonów fasonowych, które są zazwyczaj wykorzystywane do spedycji towarów, ale równie dobrze sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania książek i produktów codziennego użytku, które zostaną przetransportowane do miejsca docelowego. Pudełka fasonowe są zazwyczaj kupowanymi kartonami, ponieważ są łatwe w złożeniu, do którego nie potrzeba taśm klejących. Kartony.info - sklep internetowy kartonowych opakowań dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.


Może Cię zainteresują inne porady połączone z  Producent opakowań kartonowych MasterPack:

Taśmy opakowanioweć
Opakowania z tektury
Czy ozdobne opakowania na wino z tektury są dobrą opcją?
Pudełka archiwizacyjne niezastąpione w porządkowaniu dokumentów
Kartony w domu - do czego mogą się przydać?


Master Pack to producent uniwersalnych, praktycznych opakowań z tektury falistej - materiału wyróżniającego się trwałością i lekkością, a przy tym przyjaznego środowisku. Wśród proponowanych przez firmę produktów znajdują się chociażby opakowania składane bez użycia taśmy, kleju czy innych trwałych łączeń. Wspaniale sprawdzą się one w sprzedaży wysyłkowej, ich montaż jest łatwy i intuicyjny, co pozwala zaoszczędzić w czasie niego dużo czasu.


Jednocześnie pudełka te można swobodnie składać i rozkładać według potrzeb. Są więc wielorazowe i praktyczne. Innym popularnym rodzajem opakowań są kartony klapowe - ten klasyczny model sprawdzi się nie tylko w sklepach, ale i jako miejsce do przechowywania przedmiotów oraz ich transportu w czasie przeprowadzek. W biurach i gabinetach natomiast docenione zostaną pudełka archiwizacyjne z wyciętymi wygodnymi uchwytami i z dołączonymi wiekami. Dobrane w odpowiednim rozmiarze pomogą w organizacji dokumentów.
Dbając o potrzeby swoich klientów, Master Pack oferuje swoje produkty w atrakcyjnych cenach i wielu rozmiarach. Dzięki temu każda zainteresowana osoba może wybrać typ opakowania najbardziej odpowiadający jej gustowi. Dostępne są też one w dwóch opcjach kolorystycznych - białej lub brązowej.

Ciekawą propozycją opakowań z tektury są te przeznaczone do pakowania na prezenty butelek z winem, piwem, nalewkami lub innych alkoholi. Pudełka te pomieszczą nawet do sześciu egzemplarzy trunku, jednocześnie zachowując estetyczny wygląd. Drugim rodzajem kartonów na alkohole są opakowania wysyłkowe. Wykonywane są one z trwałej, pięciowarstwowej tektury i skutecznie zabezpieczą przed uszkodzeniem do dwunastu butelek. Osoby chcące spersonalizować swoje opakowania i w ten sposób lepiej wypromować prowadzoną przez siebie działalność, mogą skorzystać również z usługi wykonania nadruku na opakowaniach. Master Pack jest w stanie przy pomocy ekologicznych farb wodnych umieścić na nich napisy informacyjne lub emblematy.

MasterPack producent opakowań z tektury (0)

Inne firmy

Maszyny do paletowania LS TECH

Pstrągowa 218
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Bikestar - odzież motocyklowy

Ładna 23
03-629 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci zamieszczanych jest bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można odpowiedzieć. Czy praca w firmie Anglista. Szkola Jezyków...

Anglista. Szkola Jezyków Obcych - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci zamieszczanych jest bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Dla Ciebie. Salon...

Dla Ciebie. Salon kosmetyczny - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku znajduje się mnóstwo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Gajewska Bernardyna - Sklep...

Gajewska Bernardyna - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?