LEMAR zakład tworzyw sztucznych

Al. Gen. L.Okulickiego 16,
35-206 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 1 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma LEMAR Polski Producent Tuneli Ogrodowych działa na rynku tworzyw sztucznych ponad 40 lat.  Przedsiębiorstwo produkuje wysokiej klasy produktów wykonanych z tworzyw sztucznych takich jak: tunele foliowe, folie ogrodnicze, rury oraz kształtki drenarskie i kanalizacyjne. Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR przykłada dużą wagę do jakości oferowanych produktów. Systematycznie udoskonala proces produkcji, aby sprostać wymaganiom najbardziej potrzebujących klientów. Wszystkie produkty w ofercie są wykonane w oparciu o panujące na rynku standardy i posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty. Korzystanie z nich jest całkowicie bezpieczne i ekologiczne. Firma  Tunele Foliowe   funkcjonuje w pełnej świadomości, jaką jest konieczność ochrony środowiska naturalnego. Pozostałości z procesu produkcji są ponownie przetwarzane oraz wykorzystywane i służą do wykonywania solidnych tuneli foliowych. Zastosowanie produktów firmy  tunelefoliowe.pl   daje idealne warunki do kultywacji warzyw oraz owoców.

 

Oferta marki Lemar skierowana jest do wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości produktów ogrodowych. Firma jest jednym z liderów na rynku. Swoje produkty wytwarza z pełnowartościowych resztek produkcyjnych. Są to przede wszystkim tunele foliowe, folie ogrodowe, rury i kształtki oraz wiele akcesoriów przeznaczonych do użytku na działkach.

Sprawdź inne wpisy Tunele foliowe - ogrodowe Polski Producent:


Dzięki zastosowaniu odpowiedniego tunelu, możliwe jest prowadzenie własnej hodowli roślin, warzyw oraz owoców. Produkty te sprawdzają się szczególnie wtedy, kiedy wybrane rośliny nie są przystosowane do panujących w naszym kraju warunków atmosferycznych. Plusem wykorzystania tuneli foliowych jest także przyspieszenie terminu zbiorów, a także polepszenie jakości owoców i warzyw. Folie Lemar składają się z trzech warstw. Dwie z nich zapewniają dopływ światła i nadają elastyczność, a trzecia wykazuje właściwości termoizolacyjne. Wyroby te chronią przed deszczem, wiatrem, temperaturą czy śniegiem. Do wykonania tunelu potrzebne są również solidne rurki i kształtki. W ofercie marki lemat dostępnych jest wiele produktów tego typ, w różnych rozmiarach. Pozwoli to bez trudu zmontować odpowiedni tunel foliowy zarówno na małej, jak i dużej działce czy w ogrodzie. Tunele są łatwe w montażu i demontażu, a do każdego z nich dołączona jest czytelna instrukcja.

 

Wszystkie elementy tuneli foliowych produkowane są w Polsce. Posiadają gwarancję a także możliwość zakupu akcesoriów i części zamiennych. Dlatego też w przypadku awarii można bez najmniejszego problemu zreperować produkt bez potrzeby wymiany go na nowy. Rama tunelu foliowego PVC stworzony jest z pełnowartościowego polichlorku winylu dzięki czemu nie koroduje. Konstrukcja tuneli PVC zrobiona jest z rurek PCV o przekroju Ø 32 mm oraz kształtek Wszystkie elementy są produkowane przez firmę w Rzeszowie. Dla wszystkich klientów kupujących tunele foliowe - ogrodowe na stronie www.tunelefoliowe.pl wysyłka jest darmowa. Wszystkie zakupione produkty posiadają w załączeniu prostą i przejrzystą instrukcję montażu. Produkty firmy  Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR   znajdziecie w intrenecie na stronie www.tunelefoliowe.pl  oraz sklepach stacjonarnych grupy PSB Mrówka.

Powiązane artykuły dla zewnętrznych serwisów online:

 


Lemar to przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w branży od 1980 roku. Firma dała się poznać jako producent wysokogatunkowych tuneli, folii i akcesoriów ogrodowych, które zapewnią właściwe warunki do rozwoju dla wielu gatunków roślin. Każdego Klienta, w razie pytań zachęcamy do kontaktu z biurem obsługi klienta. Tunele foliowe - ogrodowe LEMAR to firma z dużym uznaniem na rynku tworzyw sztucznych, posiadająca szerokie grono zadowolonych klientów, zapraszam do skorzystania z naszej oferty.

LEMAR zakład tworzyw sztucznych (1)

Sabina

2023-07-19 11:53:54

Adres IP:

*.*.*.45

Tunele foliowe LEMAR to gwarancja sukcesu w moim ogrodzie. Rośliny są zdrowsze, a plony obfitsze niż kiedykolwiek wcześniej!

ocena

5

Inne firmy

Dozamel sp. z o.o.

Fabryczna 10
53-609 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Limone - sklep internetowy z odzieżą

Krasne 142 E
36-007 Krasne

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Richd. Anders Polska producent kantówki okiennej

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W internecie zamieszczanych jest bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Szajstek Mariusz -...

Szajstek Mariusz - Sklep spozywczo - przemyslowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku znajduje się wiele ofert pracy, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Omega - Sklep - Wilczewski G. jest także...

Omega - Sklep - Wilczewski G. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

W sieci zamieszczanych jest wiele ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy praca w firmie Paluch Lucyna - Sklep wielobranzowy...

Paluch Lucyna - Sklep wielobranzowy - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Ekskluzywne meble włoskie Kraków

Józefa Marcika 12
30-443 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Przegląd rozwiązań do automatycznego owijania palet

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Integracja automatycznych owijarek z systemami zarządzania magazynem

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?

Jak zautomatyzowane owijanie wpływa na zrównoważony rozwój w produkcji?