Coloseum Catering

Kruhel Pełkiński 72,
37-500 Jarosław

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 11 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Catering Hotel Coloseum to firma z Jarosławia profesjonalnie zajmująca się cateringiem. Catering Jarosław bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży gastronomicznej. Catering Coloseum opiera swoją ofertę na kuchni polskiej i europejskiej. Dodatkowo firma zajmuje się organizacją wesel, które wyróżniają się zachwycającym smakiem potraw i profesjonalną obsługą.


Firma tworzy menu na przyjęcia tematyczne, oferując spełnienie wyszukanych życzeń dotyczących menu skomponowanego w nawiązaniu do różnych kuchni świata. Firma ta dostarcza catering dla klientów indywidualnych na takie przyjęcia jak: wesele, chrzciny i komunie. W ramach oferty dla klientów biznesowych dostarcza catering na przyjęcia biznesowe, imprezy firmowe i integracyjne, konferencje, szkolenia, bankiety, oraz biznes lunch.


Firma współpracuje z doświadczonymi dostawcami i wykwalifikowanymi fachowcami, co umożliwia organizację przyjęć o niezwykłych scenariuszach. Firma w ramach swojej działalności organizuje też stronę artystyczną przyjęcia dbając o oświetlenie, nagłośnienie, oprawę muzyczną i występy specjalne, a także dekoracje i prace fotografa. Kreatywne pomysły i niestandardowe rozwiązania pozwalają stworzyć przyjęcie o niepowtarzalnym klimacie. Catering Hotel Coloseum zajmuje się także organizacją wesel, które wyróżniają się zachwycającym smakiem potraw i profesjonalną obsługą. Duże doświadczenie w branży gastronomicznej i indywidualne podejście do klienta pozwala sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Catering Jarosław to firma dostarczająca najwyższej jakości zdrowe i smaczne jedzenie na różnego rodzaju eventy i przyjęcia okolicznościowe. Firma zlokalizowana jest w Jarosławiu. Właścicielem cateringu i producentem dań jest Hotel&Restauracja Coloseum w Jarosławiu. Firma dostarcza własnoręcznie przygotowane dania i przekąski na takie przyjęcia jak: chrzest, wesele, bankiety, szkolenia, urodziny, imieniny, konferencje, imprezy firmowe, ale także na rodzinne obiady czy kameralne spotkania w gronie znajomych.

Firma kieruje swoja ofertę do klientów indywidualnych i biznesowych, ale także do agencji i instytucji rządowych i pozarządowych. Catering Jarosław działa na obszarze Jarosławia, Przeworska, Przemyśla oraz w innych okolicznych miejscowościach. Wysoko wykwalifikowany personel profesjonalnie doradzi w zakresie wyboru dań na dane przyjecie. Przygotowywane przez Catering Jarosław dania są robione ręcznie zawsze ze świeżych produktów najwyższej jakości, a do klienta pakowane są bezpośrednio przed wyjazdem i dowożone w warunkach chłodniczych, dzięki czemu zachowują swoje walory estetyczne i smakowe.


Firma z siedmioletnim doświadczeniem w branży gastronomicznej gwarantuje przygotowanie udanego przyjęcia ze smacznym i zdrowym jedzeniem, które zadowoli nawet najbardziej wymagających gości. 

Coloseum Catering (11)

Antoni

2021-05-11 14:07:58

Adres IP:

*.*.*.57

Ostatnio korzystałem z tego cateringu. Byłem odpowiedzialny za organizacje imprezy firmowej. Na szczęście nie byłem sam, bo pomógł mi Catering Jarosław. Polecam. Wszyscy byli zadowoleni.

ocena

5
Tymon

2021-03-30 22:14:28

Adres IP:

*.*.*.71

Bardzo dobre i treściwe jedzenie. Polecam wszystkim.

ocena

5
Filip

2020-04-28 22:14:58

Adres IP:

*.*.*.33

Miłe zaskoczenie jakością usług. Miejsce godne polecenia za rozsądne pieniądze!

ocena

5
Klaudiusz

2020-02-03 15:08:11

Adres IP:

*.*.*.29

Jedzenie bardzo aromatyczne, dobrze doprawione, zapach po prostu zwalał z nóg. Polecam wszystkim.

ocena

5
Syla

2020-01-25 16:53:04

Adres IP:

*.*.*.29

Świeżo i smacznie, dodatkowo często korzystam z opcji na indywidualne zamówienie tak aby jak najbardziej urozmaicać meny na każdym szkoleniu.

ocena

5
Gracjan

2019-11-24 23:49:10

Adres IP:

*.*.*.172

Śniadanie dobre. Hotel może się podobać pod wieloma względami. Organizowane tam wesela są na wysokim poziomie.

ocena

5
67

2019-11-24 13:59:29

Adres IP:

*.*.*.98

Bardzo szybka i sprawna dostawa. Polecam wszystkim.

ocena

5
Zenon

2019-10-22 18:52:14

Adres IP:

*.*.*.60

Bardzo kreatywni ludzie pracują w Coloseum Catering. Ostatnio organizowałem przyjęcie w stylu włoskim. Było wszystko co tylko chciałem, jedzenie bardzo dobre. Organizacja najlepsza jaką widziałem. Polecam

ocena

5
Jarosław

2019-06-23 09:54:11

Adres IP:

*.*.*.92

Ostatnio miałem przyjemność być na szkoleniu w hotelu Coloseum. Nie zawiodłem się. Szkolenie bardzo dobrze przygotowane, jedzenie smaczne i bardzo dobrze przemyślana część z pokazem.

ocena

5
Henryk

2019-06-07 19:12:48

Adres IP:

*.*.*.64

Katering dotarł na miejsce bardzo szybko, jedzenie nadal było świeże i ciepłe. Polecam wszystkim.

ocena

5
Dominika

2019-04-01 19:06:09

Adres IP:

*.*.*.34

Zamawiałam na komunię catering z firmy Coloseum Catering. Wszystkim gościom bardzo smakowało, obiady były ciepłe. Polecam

ocena

5

Inne firmy

Notariusz Podkarpacie

Leopolda Lisa-Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Klinika Stomatologiczna Pro-Familia Rzeszów

Witolda 6b
35-302 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Meble ADA - Meble do gabinetu

Polna 14
37-300 Leżajsk

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

W sieci pojawia się bardzo dużo ofert zatrudnienia, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Danet PPHU Uslugi Fotograficzne...

Danet PPHU Uslugi Fotograficzne Alojzy Moj - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku zamieszczanych jest mnóstwo ofert pracy, na które można aplikować. Czy zatrudnienie w firmie Emil Zabawki Edukacyjne Sprzedaz...

Emil Zabawki Edukacyjne Sprzedaz Detaliczna i Hurtowa - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Na rynku pojawia się wiele ofert pracy, na które można odpowiedzieć. Czy zatrudnienie w firmie IT Commerce. Klingenberg D. jest także...

IT Commerce. Klingenberg D. - Opinia

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Data Com Rzeszów

Ignacego Paderewskiego 11B
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Patrol Militaria Rzeszów

Świętego Mikołaja 2
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
MotoX - odzież motocyklowa

Prymasa Tysiąclecia 74 B
01-424 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Ławeczka w stylu klasycznym

Ławeczka w stylu klasycznym

Budujesz dom? Kup najlepsze okna

Budujesz dom? Kup najlepsze okna

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?