Zakup nieruchomości komercyjnej dzięki pożyczce hipotecznej

Zakup nieruchomości komercyjnej dzięki pożyczce hipotecznej

Nieruchomości komercyjne to wszelkie budynki i lokale, które charakteryzują się przeznaczeniem powiązanym z prowadzeniem działalności gospodarczej przez daną firmę. Własna nieruchomość komercyjna ma bardzo dużo zalet, którymi nie może pochwalić się wynajmowany obiekt. Z tej przyczyny zakup nieruchomości komercyjnych jest szczególnie popularną opcją lokowania kapitału i nie tylko. Przedsiębiorstwa niedysponujące odpowiednim majątkiem mogą rozważyć wzięcie pożyczki na zakup nieruchomości komercyjnych dla firm. Jak można tego dokonać i z usług jakiej firmy warto w tym celu skorzystać?

Korzystna pożyczka na zakup nieruchomości komercyjnych dla firm

Firmy mogą oczywiście skorzystać z kredytu hipotecznego udzielanego przez bank oraz dotacji unijnych, jednak te wiążą się ze sztywnymi wymogami do spełnienia. Dodatkowo zakupiona nieruchomość komercyjna dzięki dofinansowaniu unijnemu nie daje tak swobodnych możliwości dowolnego dysponowania posiadanym budynkiem lub lokalem. Pożyczka na zakup nieruchomości komercyjnych dla firm jest o tyle dogodna, że dużo łatwiej ją uzyskać, a jej warunki mogą być również przyjazne zakładom pracy. Podkarpackie przedsiębiorstwa mogą choćby skorzystać z oferty Podkarpackiego Funduszu Rozwoju, który może udzielić pożyczki hipotecznej nawet do 1 mln złotych. Jednym ze stawianych przez tę firmę wymagań jest posiadanie wkładu własnego liczącego tylko 10%. Na tę pożyczkę na zakup nieruchomości komercyjnych dla firm mogą zdecydować się wszystkie podkarpackie przedsiębiorstwa z tak zwanego sektora MŚP. Wszystkie warunki i szczegóły omawianego kredytu hipotecznego są dostępne na stronie internetowej Podkarpackiego Funduszu Rozwoju bądź w kontakcie bezpośrednim, telefonicznym albo e-mailowym z pracownikami firmy.

Jak skorzystać z pożyczki hipotecznej przez firmę?

Jeśli interesuje Was pożyczka na zakup nieruchomości komercyjnych dla firm udzielana przez Podkarpacki Fundusz Rozwoju, musicie jedynie wykonać w tym celu kilka kroków i spełnić określone warunki. W pierwszej kolejności zalecamy skontaktowanie się z działem sprzedaży firmy, którego wykwalifikowani pracownicy przedstawią niezbędne szczegóły oferty i w razie potrzeby doradzą najlepszą dla danego przedsiębiorstwa opcję. Kolejno należy złożyć odpowiedni wniosek oraz wymagane dokumenty, co jest możliwe do zrealizowania osobiście bądź drogą pocztową. Jeśli otrzymaliście odpowiedź potwierdzającą przyznanie pożyczki hipotecznej, zostaje już tylko podpisanie umowy. Samo wzięcie pożyczki hipotecznej jest więc czynnością bardzo prostą, jeśli oczywiście spełnia się określone warunki.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Dlaczego warto mieć umowę SLA?

Dlaczego warto mieć umowę SLA?

Cechy dobrej hotelowej restauracji

Cechy dobrej hotelowej restauracji

Organizacja komunii od A do Z

Organizacja komunii od A do Z