W jaki sposób wyposażyć cukiernię?

W jaki sposób wyposażyć cukiernię?

"Jak wyposażyć cukiernię?" to pytanie, które bardzo często zadają początkujący właściciele cukierni lub myślący o rozbudowie swojej firmy przedsiębiorcy. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na charakter prowadzonej działalności, wykorzystywane przepisy i zapotrzebowanie na daną wydajność. Szczególnie, są to podstawowe czynniki przy wyborze wyposażenia cukierni przez właścicieli firm specjalizujących się w wyrobach słonych i słodkich wypiekanych na dużą skalę. W takim wypadku niezwykle istotne jest, aby cały proces produkcji był jak najbardziej zautomatyzowany, a same w sobie używane maszyny oszczędne i wydajne. Oferta marki Hasborg wychodzi naprzeciw właśnie takim oczekiwaniom.

 


Jakie urządzenia wybrać?

Dzięki produktom firmy Hasborg właściciele cukierni mogą stworzyć właściwie całą linię przemysłową w oparciu o niezbędne maszyny dla wykonania danego rodzaju wyrobów. Można tutaj wybierać spośród dużej liczby maszyn do formowania ciastek, przemysłowych maszyn wałkowych, urządzeń odpowiedzialnych za produkcję dwukolorowych ciastek, różnego typu urządzeń do czekolady, tuneli chłodniczych oraz transporterów. Szczególne znaczenie w procesie produkcji wyrobów cukierniczych zajmują piece cukiernicze - w przypadku przemysłu cukierniczego są to piece tunelowe.

 


Piece tunelowe

Pełne wyposażenie cukierni nie może istnieć bez profesjonalnego pieca cukierniczego. Duży przedsiębiorcy niezmiennie mogą liczyć na propozycję marki Hasborg w postaci pieca tunelowego konwekcyjnego, który wyróżnia się nowoczesnym systemem i bardzo dobrą izolacją termiczną przy zachowaniu jak najlepszej jakości wyrobów cukierniczych. Zastosowane rozwiązania sprawiają, że piec tunelowy jest przyjazny środowisku i oszczędzanym środkom finansowym, co z pewnością zostanie docenione przez licznych właścicieli cukierni.

 


Spersonalizowane linie produkcyjne

Każdy typ ciastek, a nawet niekiedy przepis, wymaga użycia innych maszyn. Dlatego to proponowana oferta powinna w dużej mierze decydować o zakupie danego urządzenia lub zakupie urządzeń dających wiele możliwości późniejszego powiększenia asortymentu. Są jednak maszyny, które są niezbędne dla stworzenia każdej linii przemysłowej specjalizującej się w wypiekach produktów cukierniczych. Zaliczyć do nich można zwłaszcza piece tunelowe. Aby wybrać odpowiednie dla swojej firmy, wysokiej jakości maszyny, warto skorzystać z oferty firmy Hasborg, która prowadzi swoją działalność już od 1997 roku.

Opinie (0)

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Botoks - Najlepszy sposób na nadpotliwość

Botoks - Najlepszy sposób na nadpotliwość

Rodzaje i zastosowanie balustrad

Rodzaje i zastosowanie balustrad

Rodzaje wózków sprzątających i ich przeznaczenie

Rodzaje wózków sprzątających i ich przeznaczenie