Maszyny typu multidrop — jak działają?

Maszyny typu multidrop — jak działają?

Piekarnie oraz cukiernie powinny być odpowiednio wyposażone, jeżeli mają produkować wyroby cukiernicze na dużą skalę, dlatego producent maszyn cukierniczych Hasborg oferuje szeroki asortyment nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych, dzięki którym możliwa jest produkcja wielu rodzajów ciastek, np. kokosanek, pierniczków czy markizów, bez których niektórzy nie potrafią sobie wyobrazić spotkań towarzyskich przy kawie. W profesjonalnych zakładach produkcyjnych najczęściej do produkcji ciastek wykorzystywane są profesjonalne maszyny typu multidrop, w które każdy przedsiębiorca powinien zainwestować. Jak działają takie maszyny?

Czym jest maszyna typu multidrop?

Maszyny typu multidrop są wyposażone w odpowiedniej wielkości zasobniki, w których znajduje się surowe ciasto, które następnie jest formowane przez nią na taśmę o określonym kształcie, a także odpowiedniej masie — zadaniem multidrop jest formowanie ciasta na mniejsze kęsy, co znacznie ułatwia i automatyzuje proces produkcji, ponieważ to zadanie musieliby ręcznie wykonywać pracownicy cukierni lub piekarni. Dlaczego warto wyposażyć cukiernię w maszyny typy multidrop? Ponieważ znacznie wzrośnie wydajność produkcji w porównaniu do produkcji ręcznej, ponieważ w zależności od swoich parametrów jedna taka maszyna w ciągu doby jest w stanie wyprodukować od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy ciastek. Co więcej, maszyna poprawia jakość oferowanych klientowi produktów, ponieważ wszystkie ciastka, które trafią na taśmę do pieca, mają nie tylko tę samą masę, ale również ten sam kształt.

Maxdrop — automat do produkcji ciastek

Producent maszyn cukierniczych Hasborg w swojej bogatej ofercie posiada maszyny typu multidrop — jedną z nich jest model Maxdrop, który jest wielofunkcyjnym automatem przeznaczonym do produkcji ciastek, który bez większego problemu może pracować z wieloma rodzajami ciasta, m.in. kruchym, kokosowym, parzonych czy nawet ciastem z kawałkami owoców. Maszyna dozuje ciastka korzenne, blaty biszkoptowe, a nawet słomki ptysiowe. Maszyna Maxdrop może działa w trybie szybkim lub wolnym.

Opinie (1)

Majka

2021-09-15 19:05:42

Adres IP:

*.*.*.80

Podobno są to maszyny do produkcji ciastek.

Zobacz firmy

HASBORG producent maszyn cukierniczych

Rakszawa 508
37-111 Rakszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mikron części zamienne do elektronarzędzi

Wierzbna 257A
37-500 Jarosław

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Podstawy jazdy konnej: Od nauki trzymania lejców do pierwszego galopu

Podstawy jazdy konnej: Od nauki trzymania lejców do pierwszego galopu

Zabawa z farbami

Zabawa z farbami

Wybór sukni ślubnej, jak znaleźć idealny strój na ten wyjątkowy dzień?

Wybór sukni ślubnej, jak znaleźć idealny strój na ten wyjątkowy dzień?